Рогнеда Карповна• 04 августа 2024
Вам досі не огидно спілкуватися російською?
Добрий ранок! Слава Україні!
Бачу що тут на форумі, багато порад російською мовою. Причина? Чи плануєте ви взагалі писати чи розмовляти українською мовою(і чому досі не зібралися )чи далі будете розмовляти мовою агресора?
JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
Я часто у відрядженнях закордоном, а ще кажуть що у нас гордості немає і ,якщо ми так любимо расейське то в чому проблема щоб рашка прийшла...
во многих странах не против пуйла. Та же Сербия. А рашка пришла в Украину.
natusja_sl• 04 августа 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Удалено администрацией...
Краденые абрикосы• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
Удалено администрацией...
natusja_sl• 04 августа 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Удалено администрацией...
Ох, як рузький мир рве))
Ви пуйлу цілуєте все життя.
Питання відкрите: ви українка? Як ідентифікувати?
Ви пуйлу цілуєте все життя.
Ответ дляnatusja_sl
Удалено администрацией...
Какого хозяина? Вы в адеквате? Это родной язык половины нашей страны. И не только нашей, а ещё Казахстана, Беларуси, Грузии и т.д.. Он во всех школах всех стран союза преподавался.. Хотя таким как Вы не понять. Немецкий хоть выучите, для приличия
Ответ дляЛена
Не видитесь вы на провокаторов, просто в бан и все.
Краденые абрикосы• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
Ох, як рузький мир рве))
Ви пуйлу цілуєте все життя.
Удалено администрацией...
Veronika_100k• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
30 років лагідної українізації і відповіді у цій темі протирічать тому, що ви написали. Люди занадто ліниві та інертні, простіше пливти за течією, ніж докладати зусиль
Знайомі вашого сина потрапили в україномовне середовище, тому і перейшли. А створювати це україномовне середовище - відповідальність кожної окремої людини, а не «не буду, потому что меня заставляют»
30 років не було ніякої українізації. Ні лагідної, ні агресивної, ні державних програм, які б допомогли в цьому, ні зацікавленості.
Діти своєї мети досягли саме тому, що без агресії підійшли до справи, вони знайшли в собі мудрість не ділити на сорти нікого і не називати розумово відсталими. І я ними пишаюся. Тому не знецінюйте конкретні результати конкретних людей.
На цьому з теми вихожу. На все добре.
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
На цьому з теми вихожу. На все добре.
Була українізація, і діти досягли мети, бо освіта нарешті стала україномовною. І виросло покоління українців-дітей, які почали українізувати своїх зросійщених батьків.
Ответ дляVeronika_100k
На цьому з теми вихожу. На все добре.
Ну як це не було, просто всі хотіли догодити «и нашим, и вашим»
Як би там не було, освіта та всі державні інституції в Україні давно українською, на відміну від тієї ж Білорусі
Ответ дляЛена
Тобто ви досі не розумієте, що мета імперії - насадити свою мову та пригнічувати національні мови? Що ж, завдання виконане успішно, ви вважаєте російську «рідною»🤦♀️
Краденые абрикосы• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Щось вас зовсім поплавило🤦♀️
Удалено администрацией...
Семицветка• 04 августа 2024
Ответ дляОксана-004e
Автора ТЗ - отвлечь внимание от промахов власти и митингов несогласных
Уже ничему не удивлюсь.
mabelleamie• 04 августа 2024
Тема-заказ раша политологов, мало укр. ненависти друг к другу, надо больше)
Семицветка• 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
На цьому з теми вихожу. На все добре.
Вообще, мягкая была. В 1999 году у нас в техникуме в Луганской области уже была разнарядка преподавать на украинском. Правда, всего один препод стал вести свой предмет на гос языке, все остальные продолжали преподавать на русском. То, что с конца девяностых по телевизору шли американские сериалы с украинским дубляжом тоже считаю ласковой украинизацией.
Семицветка• 04 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Очень даже запросто.
JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
А Ви українка? Як вас ідентифікувати що не кацапка?
а спросить не судьба?
YOzhik v tumane• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
А навіщо польську вчити?
Розмовляйте там російською)
Там старше покоління розуміє рузьку))
Не відмовляйтеся і бережіть рузьку, щоб не забути)
Розмовляйте там російською)
Там старше покоління розуміє рузьку))
Навіщо українська в Україні? Для цього і польська в Польщі. Тільки бидлоти мовної там немає у такій кількості. І економіка, до якої Україні 20-30 років. А так все дуже схоже.
JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
На цьому з теми вихожу. На все добре.
На все добре. С вами приятно общаться на любом языке.
natusja_sl• 04 августа 2024
Ответ дляYOzhik v tumane
Ну а ви спробуйте спілкуватися тільки російською і побачимо де буде бидлота...
Тобто, хто відстоює українську, це мовна бидлота?