Якось так і живу• 04 августа 2024
Яка заробітна плата у тилу у військових?
Подала на аліменти. Чоловік перевівся в тил, було 24 тис, крім того в нього ще є аліменти на дитину там 1/5. Як поділять аліменти на трьох якщо є перша дитина я і дитина якій рік?
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Ну з першими аліментами я грошей не бачила. З 24 виходило 13 додому. Нагорода Рахується в зп?
Там тільки за два ордени іде додатково, і то там копійки. Герой України, і ще є за мужність 1,2,3 ступінь. Ну таке, не рахуйте це.
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляGaleTTa
Знаю я одного тыловика честно не в курсе где именно он пристроен, возможно в тцк потому как точно не сидит в окопах, наблюдаю его ежедневно. Но на минуточку за время войны Лексус и новый дом с ремонтом уже обеспечил семье.
Вряд чи то автора тема, у автора чоловік максисум сержант. 22 тис зп. У офіцерів таких зп немає.
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
Ну треба ж вимахнутись
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Полковник, кадровый офицер, тыл, 48 с копейками
А в ССО полковник 56 чи вище трохи отримує, все залежить від роду війск.
Несу добро людям• 04 августа 2024
Це не ваша тема була, що він і з першою дружиною судився? І що там зменшена сума була? У нього є інвалідність і необхідність лікування?
Ответ дляКаллипсо
Связи в армии были важны всегда, как и везде у нас. Поэтому ничего удивительного
Это да. Просто обидно за тех пацанов которые за копейки гибнут пока такая шушара продолжает жировать на костях. Чего тогда ждать от власти если на местах такие назначенцы при звании в три горла жрут не нажрутся
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляGaleTTa
Удалено администрацией...
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
Моя. Він зменшив бо там жінка забрала в нього дитину і поїхала до Польщі. Дізналася що на неї платять то приїхала забрала її у чоловіка мами. Потім де подала до суду як дізналася що пішов на війну
Дадосвидания• 04 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Вы каждый раз эту историю пишите)
К чему это? Кто хочет лексус пусть идёт тоже
Так с удовольствием пошли бы, но кто ж до такого хлебного места допустит?
Дадосвидания• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Так. Наче чоловік, війну пройшов і так себе опускати. Я його кинула бо почав курити і кричати при дитині. Зламає їй психіку
Теперь ясно, зачем ему адвокат 🤣
Несу добро людям• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Так а чого перерахували? Те, що вона в Польщі, то не причина. Він судився, бо на утриманні ви і дитина?
Якщо він солдат, то 20 тис зарплата .
І довідку, що він УБД, хай дасть вам.
Якщо він солдат, то 20 тис зарплата .
І довідку, що він УБД, хай дасть вам.
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляGaleTTa
Та шушара , як ви кажете, вчилася в училищі, потім в Академії, щоб там сидіти. Вони навчалися командувати, бути стратегами , та інше. Ви ж не в дитячому садочку і розумієте, що у всіх війнах на світі воює солдат в окопі, а офіцер в тилу.
Я ні за кого, просто треба трохи розуміти, що слюсаря мобілізованого ротою не поставять командувати, бо то дорога в один кінець буде.
Несу добро людям• 04 августа 2024
Ответ дляДадосвидания
Я теж так хочу в тилу. Я за вами)))
оксюморон• 04 августа 2024
Якщо солдат 20 к. + може бути доплата 10 к.
Якщо якийсь офіцер то може бути 40 к.
Все
Все печально насправді що на передку що в тилу по грошам.
Якщо якийсь офіцер то може бути 40 к.
Все
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
Якщо він солдат, то 20 тис зарплата .
І довідку, що він УБД, хай дасть вам.
Якщо він солдат, то 20 тис зарплата .
І довідку, що він УБД, хай дасть вам.
Він судився бо дитина до трьох років і я в декреті. Забезпечувати дві родини. Це норма вважаю. А от з нами найняв адвоката не знаю чому і що хоче довести
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Не ССО, у меня алименты 1/4, поэтому зарплату +- знаю
Я знаю , що в ССО така зп, бо там мій чоловік.
Дадосвидания• 04 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
Я теж так хочу в тилу. Я за вами)))
Договорились 😃
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Ви подали на аліменти?
ГоловнаЯ• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
А чому аліменти становили 9 тисяч з 24х, якщо вони 1/5 від заробітку?
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Ну давав 13 автору, щось на себе витрачав.
Тишком нишком• 04 августа 2024
Ответ дляоксюморон
Якщо якийсь офіцер то може бути 40 к.
Все
Якщо якийсь офіцер то може бути 40 к.
Все
На нуле вроде не обижают зарплатами, понятно, что их работа бесценна т к они рискуют жизнью, но все же достойная
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Автора чоловік вже в тилу.
Несу добро людям• 04 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
Ви хочете сказати,що в тилу зарплата така,що лексус і будинок? То хабарі і відкати
Несу добро людям• 04 августа 2024
Ответ дляоксюморон
Якщо якийсь офіцер то може бути 40 к.
Все
Якщо якийсь офіцер то може бути 40 к.
Все
За що доплата? Ну льотчикам є,а ще кому?
Несу добро людям• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Вам в тій темі казали. Зробить інвалідність і того менше отримаєте. Він такий
Тишком нишком• 04 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
Автора чоловік вже в тилу.
Я ж вам отвечаю, вы пишите на нуле печально