DolinaRoz• 04 августа 2024

Old navy отменяет заказы. В чем причина м.б?

Заказывала по супер кешу первый заказ прошел. След раз тоже с кешем -отмена, моментально после подтверждения заказа. Третья попытка спустя время снова с кешем и опять отменасразу после оформления.
Посредник ЮЭ. В чем может.б. причина отмены? Очень нужно сейчас слелать заказ, но боюсь, что снова пойдёт не так.
Возможно нужен новый акк и др. Карта или они перестали слать на адрес посредника?
Natkash• 04 августа 2024
Карта, швидше за все. Спробуйте з підтримкою зв´язатись.
автор DolinaRoz • 04 августа 2024
Нажаль, треба лише дзвонити. А я не володію так добре англійською, щоб з ними поспілкуватись
Natkash• 04 августа 2024
Ответ дляDolinaRoz
Знаю, що люди на російськомовну підтримку виходили, але не підкажу, як - я з якоюсь індускою годину мучилась. Проблема була в білінг адресі, олд надсилав запит на приват, а приват не підтверджував.
Як варіант, можете ризикнути створити новий аккаунт на іншого перевізника і розрахуватись гіфтом, на амазоні продаються, але не факт, що 100% спрацює
автор DolinaRoz • 05 августа 2024
Ответ дляNatkash
Дякую Вам за пораду!! можливо так і спробую.
naxodki_youtube• 05 августа 2024
Може бути багато однакових позицій, вони опт не люблять