Сусановна• 05 августа 2024
Якщо брати тур в Туреччину/Єгипет - трансфер до аероп. врахований?
Туроператор забезпечує трансфером до аеропорту іншої країни чи туристи самі мають добиратись?
Покращена• 05 августа 2024
Доїзд до ап з України це зазвичай окрема платна послуга.Рідко коли є безкоштовний трансфер під тур.
Вумна, аж страшно• 05 августа 2024
Если не указано иначе - то скорее нет чем да ) я очень давно летала именно турами, но когда-то было такое, вылет из соседнего аэропорта, из другого города в Украине. Так прям указано было - трансфер в аэропорт в стоимости тура.
Турагенція Tourdream• 05 августа 2024
Ні, трансфери до аеропортів не враховано у вартість туру.
Наші туроператори інколи роблять акції, надають безкоштовний трансфер зі Львову до аеропорту Жешува. Але це не на постійній основі.