Кошка Мурка• 05 августа 2024
Допоможіть вибрати колір
Результат:
вже голосів:
21 (65.63%)
11 (34.38%)
Радуга-дуга• 05 августа 2024
Оригинал ещё норм выглядит за счёт хорошего качества кожи и замши, но всё павно, такое. А это жуткое фуфло, реально, жуткое.
Брюльтик• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Якщо я напишу чорні, то у вас гардероб автоматично під цю кольорову гаму підлаштується?)
А це чорний? Мені вони як темно-сині
Якщо це такий чорний, то навіть не знаю який з цих 2 кращій. Я люблю натуральні коричневі, руді тощо, але цей мені щось не дуже
Авторе, інші кольори є?
Ответ дляБрюльтик
А це чорний? Мені вони як темно-сині
Авторе, інші кольори є?
У мене чорний показує. Але я зараз в повністю темній кімнаті і підсвітка на мінімумі)
Лялька в колисці• 05 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Какая ненавязчивая реклама
Антиреклама скорее. Таке страшне