Мавка• 05 августа 2024
Чоловіки-втікачі через кордон. Чи знаєте ви таких?
Я особисто ні. Але друзі вчора розповідали про знайомого, який отак втік. заплатив за те, щоб провели куди треба. Цікаво, чи багато таких? Бо ловлять багато, а тікає певно в рази більше
З горіха зерня• 05 августа 2024
Знаю. С работы 3 человека волшебным образом выехали)) и это было всего полгода назад. Очень удивилась когда увидела их в Европе.
Я така бойова• 05 августа 2024
Ответ дляДама с заначкой
Паспорт и гражданство к людям, временно находящимся у власти, каким боком? А к ермаку, который де-факто рулит страной, и всей этой компашке в оп паспорт и гражданство каким боком? У меня всегда была исключительно проукраинская позиция, но я не хочу и не буду жить в стране под руководством этих товарищей-большевиков.
Так не живите. Можно было уже давно не жить.
Завжди недо...• 05 августа 2024
Знаю только тех кто заплатил и выехал, + как волонтеры. Так чтоб Тису переплывать никого не знаю, это ж ещё надо плавать уметь...
Ответ дляЗавжди недо...
Если человек не умеет плавать хотя бы к 10 лет то это диагноз. Нормально в лет 5-6 уже научиться плавать. А то недавно один такой недоразвитый лет 20 примерно ему, пришел с девушкой плавать на резиновой подушке и все время пугался - ты меня утащещь на глубину, там глубоко... как ей наверное стыдно с ним
Шальная коклетка• 05 августа 2024
Ответ дляТетянаРоманцова
Удалено администрацией...
Обиженная жена решила сдать на форуме мужа? К чему этот Ваш вымер тут?
З горіха зерня• 05 августа 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А що там за кордоном ?
Там нема що робити україньцям.
русні багато, люди чужi.
В нас в Україйні небо вже захищают Ф-16, все круто и гарно в нас
Там нема що робити україньцям.
русні багато, люди чужi.
Смешная шутка и хороший сарказм)
Завжди недо...• 05 августа 2024
Ответ длявсем надо
С чего это вдруг диагноз? Много кто не умеет. А я бы в ту Тису и за деньги не полезла переплывать...
Цідило правди• 05 августа 2024
Ответ длявсем надо
Мне 42, плавать не научилась. Море люблю и с удовольствием езжу отдыхать. Плаваю в круге и мне пофиг, что думают окружающие. Мужу и дочке со мной не стыдно .
Это ж надо такие тараканы иметь ,чтобы диагнозы ставить 🤣
Ответ дляYulia Anatolievna
Було б доре і я впевнена, що так і буде -що б ті хто не законно перетнув кордон НІКОЛИ не поверталися! Все рано чи пізно закінчується і дуже хочеться, що б ті які тікали чоловіки залишились там назавжди
І жінки тікали, і діти. Конституцією України заборонена дискримінація за статтю, за віком, за станом здоров´я, за будь-якою іншою ознакою.
Дискримінація заборонена!
Всі це невипускання з України за статевою ознакою - незаконні.
Дискримінація заборонена!
Ответ дляYulia Anatolievna
Доречі повернулась -з Німеччини з двома синами 10 і 15 років, закінчивши вдало В1, і отримавши сертифікат на оплату курсів німецької мови В2 за який держава б сплачувала 400€ що місяця! І чоловік мій теж повернувся в перший місяц (він міг виїзжати на законних підставах)! Що Вас ще цікавить ?
Міг? Вже не може? Закінчились законні підстави?
Вмію заміряти найкраще• 05 августа 2024
Ответ дляYulia Anatolievna
Я знаю таких і на жаль багато-один втік по «Шляху» в Америку, інший в Варшаві! Всі купили собі квиток в один кінець, у одного із них помер батько -навіть на похорон не переїхати((( Працюють один курʼєром в Амазоні (і спить в машині), інший безробітний-проїдає гроші останні! Ось таке ((((
А ще в мене є клієнт, він працював на укр.залізниці (не дуже великим, але керівником)! Ми одного разу розмовляли довго і він розповідав, як він працює на заводі за 2500 € в Італії (там просто адська праця і це копійки для Европи)! Ось так 🤷♀️
Для Италии это отличные деньги.
Снегопадка• 05 августа 2024
Ответ дляYulia Anatolievna
Ви мені будете розповідати, коли в мене брат воює, мої діти під обстрілами сидять, коли я особисто витратила суму за рік більше ніж з трьома нулями в евро -я більше року працюючи онлайн все 0 переводила на збори! Вам …всего ХАРОШЕГООООО))))))
Ах брат!..
Какая вы героическая женщина!
Что насчёт мужа, сына и вас, героини?
Какая вы героическая женщина!
Что насчёт мужа, сына и вас, героини?
Ответ для120-120-120 (не худею)
Наприклад те, що у Вас також дві руки, і дві ноги, як у чоловіків, але чомусь воювати не йдете, а чекаєте, щоб Вас охороняти пішов єдиний син у батьків, батько маленьких дітей, і просто лівий чувак. А Ви така красіва будете розповідати кому повертатись, а кому ні.
Її 10-річний і 15-річний чоловіки будуть примусово Україну відбудовувати за тарілку супу. То тоді вона радітиме, якщо хоча б негрів завезуть.
Ответ дляМеняАЖтрусит
Мой сказал, что даже врагу не посоветует такой способ, реально еле выжил, хотя плавает хорошо, шрам на ноге огромный остался. Вільна країна чо уж
Цікаво, коли це було. Я втомилась слухати про весь цей брєд про Тиск, особливо зараз. Ви її очима бачили влітку? Води немає, її можна перейти спокійно. Там каміння і води по коліно. В пабліках, що пишуть зараз потонув - брехня. Вода там тільки коли сніги тануть
Ответ длявсем надо
Ви плутаєте річку і басейн. Те що ви в басейні можете пропливти 100 метрів, не означає що зможете подолати таку ж відстань через річку.
Вмію заміряти найкраще• 05 августа 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ви вже повернулись?
Она сыновей подрастит и вернётся,они ж тоже для войны рождены,как и другие мужчины.Не ну а чё.
Наездница• 05 августа 2024
Багато є таких
Однокласники доньки
Хрещениця з хлопцем з Харкова виїхали
Всі платили гроші
Точно знаю
Що 5 тис ує
Однокласники доньки
Хрещениця з хлопцем з Харкова виїхали
Всі платили гроші
Точно знаю
Що 5 тис ує
Скоро_вчера• 05 августа 2024
Ответ дляМавка
а кажуть, що відразу повістку дають
А Якщо немає 25 то яка повістка?
А ось штрафів там можна виписати купу.
МеняАЖтрусит• 05 августа 2024
Ответ дляДинамоКит
платил за место где модно перепліть?
да, платили проводнику, чтобы довел до нужного места, тк не хотелось оказатся утоплеником с простреленной головой нашими бравыми защитниками границ
Швендяю містами• 05 августа 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Удалено администрацией...
МеняАЖтрусит• 05 августа 2024
Ответ дляYaЯна
та вообще лохи которые тонут, ее даже ребенок мог бы перепрыгнуть на одной ноге!
Снегопадка• 05 августа 2024
Ответ дляМама фіфті цента
А паспорт злочинної влади викинули чи користуєтеся всіма пільгами?
У нас вообще паспорта государства, а не ’влади’. Неожиданно
Анютины ласки• 05 августа 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так чего тогда так мало через нее пытаются,если это так легко ?Уже бы табунами там проходили,очереди образовывая ?
Я тут с краю постою• 05 августа 2024
Ответ дляYulia Anatolievna
Все еще будет, они живы, здоровы. Вся жизнь впереди. Захотят - вернуться после войны с деньгами.
Завжди недо...• 05 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Вы серьезно? Глубокая , мутная река... Плавала по ней на катере
Завжди недо...• 05 августа 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
По ней плавают всякие баржи, кораблики... Глубокая река.. и стремная
Завжди недо...• 05 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Звісно серйозно. Бачила своїми очима тиждень назад і водій те саме сказав. Тиси влітку НЕМАЄ
Я только с Токайа, яхты плавают, огромная река