Ковбой Хагис• 05 августа 2024

Підробіток для пенсіонерки. Який?

Чим займаються ваші мами-пенсіонерки? Потрібен підробіток для 65-літньої жінки. Працює інженером. Поки що. Але буде звільнятися. Фізична робота не підходить. Хворі суглоби. Що можна придумати? Порадьте, будь ласка.
Пополняю_Карму• 05 августа 2024
Водити дітей на гуртки - буде потреба в такій послузі 100%
І спілкування, і активність, і заробіток

Муууумие• 05 августа 2024
вона сам´ повинна вирішити це питання.. з неба гроші не впадуть ((
Муууумие• 05 августа 2024
Ответ дляПополняю_Карму
хворі суглоби у людини…
Бешене сарі• 05 августа 2024
Консьержка
автор Ковбой Хагис • 05 августа 2024
Ответ дляПополняю_Карму
А як оплачуються такі послуги:
Місто -обласний центр невеликий?
Накладні мюслі• 05 августа 2024
Няня для школяра молодшої школи вашого будинку, забирати зі школи, вчити уроки.
Пополняю_Карму• 05 августа 2024
Ответ дляМуууумие
хворі суглоби у людини…
Ну зараз же людина ходить на роботу?
У мене теж хворі суглоби, але практично не впливає на щоденну занятість
После шести ни-ни• 05 августа 2024
А айти пусть идет.
автор Ковбой Хагис • 05 августа 2024
Ответ дляМуууумие
хворі суглоби у людини…
Ну така активність напевно підійде. Якщо не навипередки бігати.

Санта Барбара• 05 августа 2024
Ответ дляМуууумие
хворі суглоби у людини…
так а чо, некоторым лишь бы от школы и домой, без прогулок
Кто крайний?• 05 августа 2024
Моя в школе работает
Вашей можно вахтером, кассиром, библиотекарем, в гардеробе вещи принимать и выдавать
Если голос красивый - колл центр
автор Ковбой Хагис • 05 августа 2024
Ответ дляМуууумие
Ясно що сама. Але в яку сторону хоч можна думати. Бо щось ідей нуль.
Пополняю_Карму• 05 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
А як оплачуються такі послуги:
Місто -обласний центр невеликий?
Погодинно
Можна подати оголошення в місцеву групу

Я сама шукала няня (саме чоловіка) пенсійного віку для прогулянок з сином після садочка. Забирали сина (він з дружиною) , гуляли в парку 2 години.

Пройшло років 15, ми в гарних стосунках.
Платила 50 грн за прогулянку.
Тоді це була мега добавка до пенсії
Пополняю_Карму• 05 августа 2024
Допишу - тим більше мама автора освічена, цікава жінка.
Я б з великим задоволенням довірила безпеку дитини ще доволі молодій жінці

Якщо готує смачно - нехай заведе канал на ютубі . Монетизація як підключиться - мінімальну зарплатню точно буде мати
Маруська Му• 05 августа 2024
Майнинг, або тяпалки в телефоні
автор Ковбой Хагис • 05 августа 2024
Ответ дляКто крайний?
Моя в школе работает
Если голос красивый - колл центр
Дякую. Хоч якась інформація для роздумів.
Ирина_Б_• 05 августа 2024
консьерж, охрана, соседям может в чем-то помощь
автор Ковбой Хагис • 05 августа 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
А айти пусть идет.
Напевно пізнувато вчитися вже.
После шести ни-ни• 05 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Напевно пізнувато вчитися вже.
Учиться никогда не поздно)

Uliamasya• 05 августа 2024
Няня , кухарка ? Домогосподиня в дIм ,
Витворунка• 05 августа 2024
сторожем в школе. Наша няня пошла - правда, зарплата минималка
Ліньки гуглить• 05 августа 2024
может няней в садик
Душа компанії• 05 августа 2024
Ответ дляВитворунка
Підтримую, сторож в школу, садочок, там завжди пенсіонери. Але часто ще потрібно фізично трохи робити, прибирати листя, сніг. Це залежить від закладу, десь є двірник, а десь сторож виконує +/- його обов´язки.
Пані з калабані• 05 августа 2024
Почему увольняется? Вроде работа не пыльная, в офисе, без особой нагрузки на суставы.
Она готова работать на низкоквалифицированной работе?
автор Ковбой Хагис • 05 августа 2024
Ответ дляПані з калабані
Все йде до оптимізації. І ясно, що працювати залишать молодших.
автор Ковбой Хагис • 05 августа 2024
Ответ дляВитворунка
Знайома з тарифною сіткою. В няні зарплата не більша як в сторожа. Хіба що приватно. Сторожем влаштуватися в школі зовсім не легко. А в нас їх поскорочували взагалі. Охоронна система.
автор Ковбой Хагис • 05 августа 2024
Дівчата, а якусь надомну роботу, щось онлайн - нема ніяких ідей? Може стикався хто з таким?
Витворунка• 05 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
у нашей няни больше была ))) но когда мы уехали - пришлось идти в сторожа. А устроиться таки непросто - конкуренция. В школе укрытие - без сторожа никак