Латвийские_Номера• 05 августа 2024
Чому чоловіки не цінують селянську простоту і щирість?
Я звичайна сільська дівчинка, мені 26. Працюю прибиральницею в офісі.
Займаються чимось в комп‘ютерах.
Купа чоловіків, досі ніхто не підійшов запросити на побачення, тільки дружба.
Чому ніхто не цінує простих як я? Бачила я дружин деяких - фіфи без душі.
Займаються чимось в комп‘ютерах.
Задолбулька• 05 августа 2024
А ви міні спіднички на роботі носите?
І фартушек з рюшиками?
Думаю вам потрібно привернули увагу до себе
І фартушек з рюшиками?
Сама не знаю• 05 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Це ви серйозно? І що столичні кралі садять їх собі на шиї? То мабуть в хлопців по 17 см щастя в штанях?))
Ага. Теж здивувало)))
Ответ дляNatalia505
А чим гірший Валєра, той що третього дня, у Нізгурцях молоко продавав? Гарний хлопець, на лісапеті. Лісапет доречі, йому родичі з Німеччини передали, вони ще йому іноді речами допомагають.
У Валєри червоний жигуль, він продає порадницям домашнє молоко і сметану 😀
Зілля до весілля• 05 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Чому ви не цінуєте простих сільських хлопців? Вам потрібен тракторист або Микола який глядить бичка і три корови на продаж. Нафіга вам ті офісні нарциси?
ПАЦАНКА О• 05 августа 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
А я чим гірша?
Что в словах ’багата та доглянута’ вам не понятно?
Слухи-руки не распускаю• 05 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Потому что вы жирный и бездарный тролль. Такие мужчинам вообще не нравятся)
Говорят некоторым нравятся жирные
Брехушечка• 05 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
А ви міні спіднички на роботі носите?
І фартушек з рюшиками?
І без трусиків)
Шлях до зірок• 05 августа 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
А я чим гірша?
А що ви можете йому запропонувати, які спільні інтереси?
Ищу Аленя• 05 августа 2024
Учитесь, растите или тюнингуйтесь. Или ищите себе ровню.
В моем детстве по соседству был мезальянс: она молодая глупышка из села, а он творческий человек с образованием, претензиями, на старте восхитился простотой, красотой и душой. Жили отвратно. И жене, и детям в этом браке сильно поломало психику. Мужик тот умер рано, не успел добить окончательно, в этом им повезло.
Я на хвилинку• 05 августа 2024
Ответ дляСама не знаю
Ага. Теж здивувало)))
Повно таких
Деякі хлопці при знайомстві активно цікавились моєю роботою і житлом
Я та сама городська фіфа
Задолбулька• 05 августа 2024
Ответ дляШлях до зірок
Афігенний сільський секс
Кажуть міські кралі всі дуже закомплексовані
Снегопадка• 05 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Тут пів форума таких страдаліц. Він приперся, а його хрін виженеш. Потім вони відкрито починають срати своїм кралям на голову, починають заливати що вона такого як він більше в жизні не знайде. І вона продовжує далі терпіти.
Він живе за її кошт повністю, собі на авто збирає, періодично їй нагадує що не знайде більше, шоб боялася.
А вона роками сидить і питає на форумі чи він не абьюзер.
Телят Миколи пасуть....ага.
Королева Сарказма• 05 августа 2024
Ответ дляШлях до зірок
Шукайте з свого кола
Так то ж і є її коло де вона працює.
Шлях до зірок• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Так то ж і є її коло де вона працює.
Ні, в неї не та посада
Библиотекарь• 05 августа 2024
А вы отсутствие души у их жен как проверили? И с чего им обращать на вас внимание, если они женаты? Не нужна им любовница, тем более на работе, потом проблем с вами не оберешься.
Библиотекарь• 05 августа 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я теж думала, що причина в цьому
Але деякі між собою зустрічаються
Мужики?))
Сама не знаю• 05 августа 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Повно таких
Я та сама городська фіфа
Та всі вони цікавляться. Якщо дізнаються, що у столиці є своя квартира ваша зірочка для них сяє яскравіше)))
Снегопадка• 05 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Читали скільки тут тем про пополамщиків?
То всі Миколи з сіл поприпиралися, розказують що він нічого не должен.
Колдунья-вещунья• 05 августа 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
А я чим гірша?
Бідна й недоглянута. А може вони ще й розумних хочуть
Я на хвилинку• 05 августа 2024
Ответ дляСама не знаю
Я помітила, як очі відразу сяють і кохання побільшало
Як же це убого
Сама не знаю• 05 августа 2024
Простота зараз серед молодих не в тренді.
Хоча серед молодих вона ніколи й не була в тренді.
Королева Сарказма• 05 августа 2024
Ответ дляШлях до зірок
Ні, в неї не та посада
Тоді виходить треба шукати по посаді?) Він має бути теж уборшик ?
Сама не знаю• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Юні хлопці зовсім не хочуть собі в дівчину прибиральницю. Тільки якщо вона студентка і це її підробіток.
Зараз все скажу• 05 августа 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Це чому? Хіба я не достойна кращого?
вы троль конечно, а если серьезно по теме - конечно достоцна, подтяните уровень своих мозгов до уровня тех кто чтото в коипе делает, тогда о чемто можно будет говорить
все хотят себе ровню по уму
Шлях до зірок• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Одного рівня, бо в людей з різнем рівнем освіти і доходів кардинально різні вподобання