Блиск думки• Изменено 05 августа 2024

В чому причина, коли дорослий втрачає свідомість після забору крові та…

Після Фізичних навантажень (таке було один раз).
Дорослому (чоловіку) брали забір венозної крові. На одній руці не могли попасти у вену, кололи іншу, там вдалось. Чоловік вийшов, випив води, сів на стілець і через хвилину втратив свідомість. Відкачував мед персонал. Зробили кардіограму - в нормі. Поміряти тиск. Сказали, що надто високий. При високому, як і при низькому, втрачають свідомість ?
Раніше таке було два рази: один раз років 15 теж під час забору крові і один раз після інтенсивного фізичного навантаження- тоді обійшлось без відкачування, сам прийшов до тями через хвилину.
Хто з досвідом - якою може бути причина цього? Аби таке було лише при заборі крові можна було б списати на високий больовий поріг, наприклад, але ж ні, це було не лише після забору крові.
Чоловіку 37 років. Є зайва вага. При зрості 175 близько 90 кг.
Лиса Патрикевна• 05 августа 2024
Тю
Така нервова система в людини

Мочалкин блюз• 05 августа 2024
Просто от нервов повысилось давление. Обморок именно от нервов. Некоторые и от вида крови в обморок падают.
Совбез• 05 августа 2024
Підсвідомий переляк.
Я така сама, добре переношу біль і наче не боюся ні уколів ні виду крові, але можу звалитися.
автор Блиск думки • 05 августа 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Виходить що є люди, які як би не нервувались не втрачають свідомість, а є такі, що після рутинного забору крові втрачають ?
А як щодо фізичного навантаження? Це ж нібито не повʼязано з нервами 🤔
Мочалкин блюз• 05 августа 2024
Ответ дляБлиск думки
не влияет физ. нагрузка. А нервная система влияет.
AnnaOst• 05 августа 2024
Я не лікар звичайно, але думаю що чоловік просто боїться здавати кров. Причому він може цього навіть не усвідомлювати. У мене таке кілька разів бувало перед важливими та/або неприємними для мене подіями. Хоча я наче і не хвилювалася прям так щоб сильно і назовні покер фейс був. Але видно тіло не обдуриш
автор Блиск думки • 05 августа 2024
Мед персонал в лікарні сказав, що так буває, це типу нічого страшного.
Переживаю, аби це не свідчило про якісь глибинні проблеми зі здоровʼям
Ноунэйм• 05 августа 2024
В мене чоловік так, перестав як тре було часто. І дочка так само, і ніби не боїться, не дивиться, але теж відключається
автор Блиск думки • 05 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви втрачали свідомість після сильного хвилювання ? Як швидко Вас приводили до тями після цього?

автор Блиск думки • 05 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Не знала, що так може бути. Дякую за відповідь.
Счастье_же_вот_оно• 05 августа 2024
Я в детстве теряла сознание после прививки или анализа крови. Потому что мне становилось плохо после того, как я видела, как иголка входит в кожу. Потом я стала старше и стала просто отворачиваться и эта проблема ушла. Мне главное не смотреть
Мамзелькіна• 05 августа 2024
Раніше я теж починала втрачати свідомість, коли відпускали джгут. Колись попала на дівчину лаборанта, яку, як звичайно, попередила про це, а вона і каже, що візьме кров без джгута. І взагалі без джгута проблем не було. Тепер попереджаю, коли здаю кров, що або без джгута брати, або його не туго затягувати і не маю проблеми.
Мама Карло• 05 августа 2024
я теряюсознание. всегда.поэтому отворачиваю лицо. всегда сижу. и всегда падаю
Экспертиза• 05 августа 2024
Мій чоловік колись відключився в ветклініці, нашого кошеняту рятували, він вийшов в коридор і поплив. Я стою з кошеням і лікарем і нерозмуію чому там в коридорі всі носяться)) йому нашатир принесли.
А тепер двоє дітей, в разі чого, то в травмпункті до кабінету з дитиною заходжу я , а не чоловік )))
Хоча на двох родах він був 🤷‍♀️💪
Баба Йога• 05 августа 2024
У моего отца такое было. Синдром белого халата. Уважаемый обеспеченый директор в сфере торговли при союзе. А зубов не было. Т к боялся идти к врачу(.
Нервная система такая.
Аннуитет• 05 августа 2024
Мне плохо от одного вида, когда берут кровь из вены или делают внутривенно укол. Когда берут кровь, то кто-то стоит рядом с нашатырем, иначе потеряю сознание
AnnaOst• 05 августа 2024
Ответ дляБлиск думки
Я втрачала свідомість типу перед моментом сильного хвилювання і мені здавалося що я і не хвилююся особливо. Видно мало того що хвилювалася, так ще й купа енергії на те щоб стримувати це хвилювання. Відкачували швидко, допомагає щось типу корвалменту. У мене ще й серце болить, хоча серце у мене здорове і поза цими епізодами не болить. Все коротше від голови
Кукусик• 05 августа 2024
Автор, зробіть йому енцефалограму. Виключіть можливість епі. Ви не уявляєте як багато у нас людей з епі, які поки про це не підозрюють. Люди часто списують пароксизмальну готовність на ’нервову систему’/ ’це у нас сімейне - у чоловіка і дитини. Абсанси - ’ой, та просто неуважний’. І т.д. Всі чомусь впевнені, що епі - це піна з рота і судоми. А насправді приступи різні бувають, ті самі абсанси і є приступами. Коли вам здається, що дитина ’на своїй хвилі’ і просте не хоче вас чути насправді може бути абсансом, коли людина виключається (мозок) хоча зовні здається, що людина в свідомості, але трохи ’пішла в нірвану’.
Якщо людина втрачає свідомість - це не дзвіночок, це набат. Це слова лікаря, який знімає еег. А вирішувати вам.
Кукусик• 05 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
’серце болить’ - це не покалування десь на середині грудної клітини? Якщо моя дитина не вчасно приймає протисудомні, то теж скаржиться на ’болить серце’. Показує на середину грудної клітини. Перед втратою свідомості як пелена перед очима буває. Це передвісником приступів. Вони можуть проходити в свідомості, ловлять їх під час еег. Я не кажу, що у вас саме це. В жодному разі. Я надаю інформацію до роздумів. Бо моб дитину педіатр з неврологом ганяли по кардіологам майже 10 років, хоча серйозних проблем з серцем у дитини не виявили. З´ясувалося навпаки - проблема у роботі мозку дає збій у роботі серця. Мозок керує - відносно здорове серце зупиняється (різко падає тиск).

AnnaOst• 05 августа 2024
Ответ дляКукусик
Ні, болить саме серце, зліва, наче хтось його рукою стискає. У мене в підлітковому віці був одиночний напад епілепсії. Цілком можливо що щось трохи не так з цим. Але от такі епізоди бувають далеко не кожен раз при стресі.тільки при очікування якоїсь важливої/поганої події. Тому я таки думаю що це через те що я подавляю свою тривогу. А при самих стресових ситуаціях я ніколи не втрачала свідомість
Кукусик• 05 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Вам не можна нервувати і не можна не спати по ночам. Ще алко не можна, навіть трошки, і не можна сильні фізичні навантаження. Це все провокує напади. Це рекомендація Харчука, він був кращим епілептологом в Києві, а може й в Україні.
AnnaOst• 05 августа 2024
Ответ дляКукусик
Та пагадітє! Мене тоді обстежили всю, сказали нема епілепсії)
Кукусик• 05 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Падажду. У мене є дві еег з інтервалом у кілька днів. Обидві зроблені після втрати свідомості. Висновок першої - епі нема (зразу після втрати). Висновок другої - епі, терміново лікування.
Просто першу робила горе-лікар, вона до речі лікар, що робить цілому району ’за направленням’, обирати ні з кого.
Як правило, що державний, що приватний невролог у еег не тямить нічого, він орієнтується лише на висновок горе- лікаря, а ’хвильки еег’ для нього то китайська грамота. Це я вже зараз знаю, що в Києві одиниці з неврологів, які вміють ’читати еег’. Чи треба казати, що наша перша еег насправді була гірша за другу?...
Висновок: не кожен лікар вміє правильно зняти еег і правильно її розшифрувати. І не завжди можна ’піймати’ епіактивність при ’коротких еег’. Ось чому дітям часто пишуть нічні еег.
Після разового епі нападу вам мали поставити ’епісиндром’, до речі, і призначити лікування. Дивно, що невролог цього не зробив.
AnnaOst• 05 августа 2024
Ответ дляКукусик
То було в 16 років. Зараз мені 42. Порада не хвилюватися, не бухати і спати ночами вже не актуальна))) але ні безсонні ночі, ні стреси, ні алкоголь нападів не провокували. От тільки якщо з усіх сил намагаюся тримати обличчя і не хвилюватися то моду втратити свідомість і болі в серці. Вже мабуть пофіг є та епілепсія чи ні)
Кукусик• 05 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Дай Боже, щоб їх і не було! Здоров´я, то головне.
Неробименінерви• 06 августа 2024
Ответ дляБлиск думки
Болевой порог у него не высокий, а низкий. Раз от прокола вены в обмороки падает.