Не гоню• 06 августа 2024
Сон. Зайдіть, хто розуміється.
Сон снився на неділю. Польща. Прикордонне місто. Я знаю, що цей лунапарк новий і збудували тому, що попередній був перевантажений. Я катаюся на дорослій каруселі (крісла з ланцюжками по кругу). Я її не бачила, але на ній каталася. Дивлюся з свого крісла вниз і бачу глибоку воду, темно-синю (не брудну), бо велика глибина.
Ашолюдискажуть• 06 августа 2024
Це відчуття нестабільності та небезпеки у вас так проявляється. Ви не відчуваєте себе захищеною. Але ви це в собі подавляєте. А вночі підсвідомість виштовхує назовні це все.