Закуйовджена життям• 06 августа 2024
Дитина ходить на носочках. Висновок невролога.
Були у невролога, сказала тонусу в ніжках немає, проблема в голові. Так як була тяжка вагітність, роди, була жовтуха і це як результат, плюс донька часто відкриває рот ніби як позіхнути хоче. Дуже гіпер активна. Виписала заспокійливе на травах
Анантаваті кідс
Тенотен
Кіндінорм
Ортопедичне взуття
Думаємо ще сходити до іншого лікаря, щоб почути думку ще одного фахівці. Не хочемо пічкати дитину в 3 роки заспокійливим. Може в когось була така ж ситуація, поділіться досвідом будь даска!
Анантаваті кідс
Тенотен
Кіндінорм
Ортопедичне взуття
Володарка мрій• 06 августа 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Можете запитати у Верьовки Наталії, вона краще знає як повʼязана психіка і кишківник. Або прочитайте літератури трохи американської, там є багато відповідей.
А без американской литературы никак? Я в курсе, что в Америке СДВГ лечат Риталином, калеча детей.
Боюсь, что в СДВГ я разбираюсь лучше, чем вы. Ибо имею опыт вытягивания такого ребенка при не очень хороших исходных данных. Начиная с пострадавшего от ядерной желтушки головного мозга. За все годы перерыта куча литературы, методик и т.д. Пройдено немало врачей.
Не рахую, а вважаю• 06 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Це не обов’язково один відомий вам препарат, сам факт звʼязку кишківника і голови. Це дуже важливо.
А от американська література важлива, як і інших розвинених країн. Якщо ми говоримо про серйозні діагнози і результат. Та й ніхто не міряється хто кого витягнув з яких станів, мова іде про - куди автору ще звернутися тому що є сумнів у компетентності лікаря який оглянув зараз дитину. Багато методик різних є та й препаратів на які реагує дитина. Всі методи хороші, якщо вони працюють. Це основне. І можу сказати, що кожен пацієнт індивідуальний, як не крути і супутні діагнози теж різні у дітей, як і методика лікування чи психотерапії.
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ні, такого нема!
И, хорошо.Вы спросили про опыт, у моей подруги у дочки диагностировали тот сложный синдром. Девочке уже за 20 лет. Делали операции на ножках в ее детстве. Абсолютно сохранный интилект, умная очень девочка.
Простите, что не смогла быть полезна
Володарка мрій• 07 августа 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну куда ж уж нам без американской литературы с их калечащими методиками? ))) Может и ДЦП нужно у гастроэнтерологов лечить?
Ясно, вы теоретик. На этом прощаемся.
Дякую_аж_підскакую• 07 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ще забула дописати діагноз який поставила лікар
Мінімальна церебральна дисфункція, гіперкінетичний синдром, с-м гіперактивність з дифіцитом уваги
Все вам нормально выписали. Погано від цих ліків дитині не буде.
Дякую_аж_підскакую• 07 августа 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Пройдіть лікування у остеопата, щоб прибрати негативний вплив родової травми, зняти напруження і покращити кровообіг мозку
Остеопат то не лікар. Відповідальності не несе.
Дякую_аж_підскакую• 07 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Поки не почую думку іншого лікаря то таке, не хочу! Якщо і інший буде такої ж думки, буду лікувати
То навіщо тема. Ви вже все вирішили. Ідіть. Потім напишете.