Дай подивлюся• 07 августа 2024
Дівчата потрібна ваша допомога
Чи можливо купити розчин Диклофенак в аптеці без рецепту?
Дай подивлюся
• 07 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
А он рецептурный разве?
На сайті аптеки Подорожник пише що так.
Нульовий сантиметр• 07 августа 2024
Ответ дляДай подивлюся
На сайті аптеки Подорожник пише що так.
Мне врач недавна антибиотик выписывал и говорил что ао время войны разрешается без рецептов продавать их, если что скажете это фармацевту. Я через сайт таблетки заказала и когда пришла забирать, то даже никто не заикнулся о рецепте
Дай подивлюся
• 07 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Щиро дякую Вам, я теж зробила тільки що через їх сайт замовлення.
Тектологиня 80lv• 07 августа 2024
Купувала без рецепту деякі препарати з такою ж припискою на сайті. Ніхто рецепт не запитував. Замовляла онлайн або просто приходила в аптеку і запитувала те, що потрібно.