Сливочная пенка• 07 августа 2024
Якщо дитині на 1 вересня виповнилося 6 років вона не має право ходити в садок?
Донька не йде до школи в 6 років, чи має право вона ще рік ходити в садочок?
Топтунша• 07 августа 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Моєму виповнилося 6 років 14 вересня і до 7 років ходив в садок, нічого не платили. Правжа це було раніше, не в тому році.
Это ввели вот недавно, 1 год вроде как.
Пластилин_Колец• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А чому ви так рано дитину намагаєтеся здати до школи?Вам не шкода дитинку?(((Мій в 7 років пішов.7 років йому виповнилося в травні
А чому ви неуважно читаєте?)
Пластилин_Колец• 07 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Ця постанова вийшла тільки в минулому році
Просіть письмову відмову у завідувачки і одразу всі питання вирішаться.
Бараболька• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
В 7? А почему так рано? Вам не жаль ребёнка? Сдали бы в 18, когда ребёночек готов.
useruseruser• 07 августа 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А чому ви неуважно читаєте?)
Автор теми все ж таки цікавиться.Може і передумати.Тому і питаю чи не шкода їй дитинку?Школа - це стрес
Попадалочка• 07 августа 2024
тут указано, чем регулируется деятельность садиков.
Я нигде не нахожу.
Борщичок• 07 августа 2024
Так, минулий рік у знайомої ( вона не працює)була така ситуація, сказала, що дитина буде дома , а не в садочок за 6000 грн в місяць ходити.
Пластилин_Колец• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Автор чітко написала донька не йде до школи. А от чи піде вона в садок це залежить від наполегливості автора)
Тільки не про гроші• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
не у всех дитинки отстают в развитии
но автор наоборот пытается в садике задержаться
Одяг та сумки• 07 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Вихователі
або ви їх достали, та ваша дитина або? Сходіть до завідуючої виясніть. У ісполкомі відділ дошкільної освіти сходіть- пошукайте номер телефону повинен бути. Я таке ноухау у нас у місті не чула
useruseruser• 07 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
не у всех дитинки отстают в развитии
В мене теж не відставав,але я вирішила пожаліти дитинку.Якщо у автора така сама мета - то вона молодець і я її поважаю
Пластилин_Колец• 07 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
не у всех дитинки отстают в развитии
Смешно. Мой умел читать и был умственно развитым. Но маленький ростом. Оставила до 7 лет.
Сливочная пенка
• 07 августа 2024
Боже дівчата тема набирає обороти😂, ми не йдемо за станом здоров’я, в садку не були ні одного дня - ще раз пишу, за станом здоров’я! З вересня планую водити до обіду, але почула таку відповідь , що оплата 6 тисяч
Сливочная пенка
• 07 августа 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Не ходили в садок взагалі, тільки були зараховані і числилися всі 3 роки в групі 😂
Ответ дляСливочная пенка
То у вас же є вайбер група. Попросіть щоб вихователька скинула вам номер і саму постанову з текстом. Схоже що вона хоче звільнити місце для іншої дитини, а вас залякує. Бо про штраф то вона щось вигадала.
Самохвалова• 07 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Нам сказали що оплата в садку для дитини 6 років буде становити майже 6 тисяч , держава ввела ,, штраф,, для дітей які не йдуть до школи
Оплату за садик регулирует местная власть, не государство. Вы имеете полное право до 7 лет ходить в садик, нет никаких штрафов. Идите к заведующей, требуйте письменный отказ.
Глас_Народа• 07 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Має право, алеж треба буде сплачувати БНФ так як ваша дитина залишається на 2 рік. Тоб то у бюджеті закладено що дитина відвідує старшу групу 1 раз.А ви йдете у друге, інша справа якби ваша дитина у свої 6 років йшла у старшу групу уперше тоді нічого сплачувати не треба тільки харчування Розумні мами знаючи таку фігню одразу погоджуються відвідувати групу молодшу за віком, або домовляються з завідуючою та переводяться у групу молодшу за віком але ще за 2 роки до випуску.
Глас_Народа• 07 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Чи є тут батьки дітей які ходили в садок цей рік в 6 років - ця постанова з 2023 р
Так в цьому році вона набула чинності і навіть як що ви не будете сплачувати БНФ а тільки харчування ( воно йде окремою статтею нарахувань) у Вас буде нараховано борг і передано до суду , і ще не важливо скільки днів на місяць дитина відвідувала садок БНФ це фіксована сума.
dahashutka19• 07 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Так і є . Десь я навіть це документ знаходила (
Тільки не про гроші• 07 августа 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А кто пишет про умственное развитие? Вот ваш был слишком маленьким физически. А у кто-то может быть психологически не готов. Только для большинства детей это не так и им не требуется жалость чужих родителей, когда они идут в школу и жалость аллергиков, когда они едят арахис.
Стервочка• 07 августа 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А після 7 що?)
А після 7, якщо нема медичного заключення, має йти до школи.
Стервочка• 07 августа 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А якщо 7 років виповниться в березні, то що виганяють з садочка?)
Ні
Глас_Народа• 07 августа 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Яку письмову відмову?
Стервочка• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Життя - це стрес. І що будемо робити?
Сливочная пенка
• 07 августа 2024
Ответ дляГлас_Народа
Ми не ходили до старшої групи! Взагалі не ходили до садка