Меня не звали• 07 августа 2024
Кто покупает безлактозное масло? Какое?
Вопрос тем, кто в Украине покупает
Молчалка• 07 августа 2024
Яготинське та Молокія, іноді Галичина.
Сметану, йогурт беру Молокію. Йогурти Лактель та Данон.
Безлактозний твердий сир якийсь польський, наш тільки Комо є, але він мені не дуже смакує
Тумба-юмба• 07 августа 2024
Беру то шо по акции любое. Молоко нравится волошково поле и на здоровье
Брюлик в стразах• 07 августа 2024
Звичайне масло майже не містить лактози ( аж 0.1г на 100г масла)
Квітка Миру• 07 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Как и другие молокопродукты, кроме самого молока
Оно само купилось• 07 августа 2024
Беру частіше Білоцерківське або Яготинське. Масла безлактозного не супер великий вибір. Не сподобалося взагалі Lactel.
Оно само купилось• 07 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Насправді кожен по різному реагує, я взагалі не можу нічого їсти де є лактоза.