Указка• 17 декабря в 23:30
Що з цим робити?
Це якийсь психічний розлад?
Указка
• 17 декабря в 23:40
Ответ дляТам все розмивчато
А что ребенок говорит?
Що її все влаштовує, це її кімната
Ванна Тазиковна• 17 декабря в 23:41
Я не могу понять это такая огромная Барби или у Барби срач тоже?
Пэрисхилтонша• 17 декабря в 23:41
Ответ дляУказка
11, таке десь з 7
Ну как бы да, не вполне ок.
И вещей действительно много.
Понятно, что хотелось дать ребёнку все и сразу, но ребёнок и сам не справляется с этим гиперпотреблением
И вещей действительно много.
Весотехник• 17 декабря в 23:41
Ответ дляУказка
Не можна. Одяг складаю, сортую, за день- два знову така купа ((( Вже сил немає - сізіфів труд. Витрачаю свій час, а дарма
Много одежды!
Я перебрала, например из мелочи- семь топиков, 4 расчёски, куча резинки -пружинки , которые не носит ребенок, вещи которые ей не нравятся 11 лет, все на вынос. И порошок экономию на стирке этих бесконечных вещей.
Указка
• 17 декабря в 23:41
Ответ дляДесь так, але...
Она находит там что ей нужно?) утром как в школу собирается?
Запізнюємося із-за неї. Щось знаходить, гола не ходить
Десь так, але...• 17 декабря в 23:42
Ответ дляУказка
Ну она просто вываливает все, находит, а остальное так и останется, правильно?
Указка
• 17 декабря в 23:44
Ответ дляКвартираЧья
Так у вас погано організований простір.
От речі на сиулі. Видно, що дитина прийшла і зняла.
Куди їй їх дівати?
В комод до чистих засунуть?
Вони можуть бути ще не брудними, але вже не чистими, щоб їх до чистих в шухляду сунуть
Куди їй їх дівати?
В комод до чистих засунуть?
Простір тут ні до чого. Брудні шкарпетки, футболки, етикетки з нового одягу теж треба організувати?
Там все розмивчато• 17 декабря в 23:45
А почему все вывалено? Это она просто с комода вывернула - это чистое?
Криниця щастя• 17 декабря в 23:45
Навіть якщо мій син насере посеред кімнати, я не буду це викладати в інтернеті. Ніколи
Рання пташка• 17 декабря в 23:45
Не вистачає якихось кошиків/пуфиків/вішака, тобто місць, куди можна кинути, тому все на підлозі. Комод незручний - здорові ящики, де все в кілька шарів, незручно шукати і повертати на місце. І поряд нема місця розкластись і розібрати речі. Організовано не дуже.
Десь так, але...• 17 декабря в 23:45
Ответ дляУказка
Вы раньше пытались приучить к порядку или убирали сами, а теперь уже терпець урвався?
КвартираЧья• 17 декабря в 23:45
У вас кімната ще під маленьку дівчинку розпланована, а вже майже підлітка маєте. Переплановуйте. Під вікно стіл з нормальними шухлядами. Стіна, де зараз стіл, велику шафу робите, туалетний столик ще можна. Комод, стіл оцей і стелаж вже кудись пристройте чи переставте
КвартираЧья• 17 декабря в 23:46
Ответ дляУказка
Коли буде нормалтнйи її простір, то буде їй легше звикати до порядку
Указка
• 17 декабря в 23:46
Ответ дляДесь так, але...
Уберите кухню, сложите палатку. Уже будет простор. Складывать и сортировать я уже давно бросила, закрытое хранение наше всё. Спрятали в ящики, шкафчики, дверцы закрыли - вуаля, порядок
Не дозволяє нічого чіпати, виганяє з кімнати. Іноді, коли її немає вдома щось пробуючи сортувати розгрібати- потім ор і знову все в одну купу зсипає.
КвартираЧья• 17 декабря в 23:48
Ответ дляУказка
А ви з нею разом спробуйте нові меблі розпланувати. Скажіть, що зможе лишить що схоче потімале я сумніваюсь, що кухня їй ще треба
Безлім на все• 17 декабря в 23:49
Ответ дляКвартираЧья
Так у вас погано організований простір.
Куди їй їх дівати?
В комод до чистих засунуть?
Куди їй їх дівати?
В комод до чистих засунуть?
Порадьте куди дівати одягнуті речі може є якийсь лайфак
Ні грама• 17 декабря в 23:50
Да чтобы у меня в детстве такое было…. моя мама мне бы шею намылила)
КвартираЧья• 17 декабря в 23:50
В цій кімнаті ви вже не зможетк дати ладу. З речами так точно.
Дуже незручно навіть мені дорослій було б
Указка
• 17 декабря в 23:50
Ответ дляВикасикрет
А де Ви живете 4 останні роки?
Вдома, де й жили, 5 років як переїхали, своя кімната з´явилася, все було росортовано, організовано, а потім щось клац і все вивалила в купи серед кімнати - іграшки, заколкиирезинки, книги, якусь косметику, олівці, все, зараз ще не найгірший варіант. Раніше не можна було ніде ступити на підлозі.
Сижуревувшоке• 17 декабря в 23:51
Это нужно убрать. Может места мало в шкафу/тумбе для этих вещей? Насчет диагноза - это к психиатру.
Мой подопечный убирает каждые выходные, а так тоже все разбросано до выходных
Забагаловка• 17 декабря в 23:52
Зачем ей та кукла в 11 лет, палатка… поубирайте лишнее, у вас не младенец, а уже почти девушка
Указка
• 17 декабря в 23:53
Ответ дляВесотехник
Много одежды!
Я б все винесла крім меблів і одягу, не дозволяє до істерики нічого чіпати
КвартираЧья• 17 декабря в 23:54
Ответ дляБезлім на все
Це моє тоже болюче питання в дітей.
У них на двох одна шафа велика.
Поруч стоїть стільчик, де вони кидають вдягнені речі.
Думала купити типу тримач такий для речей, але тоді їх треба два кожному окремо. Це жахливо буде виглядать.
Але і той стільчик з речами тоже виглядає жахливо. Але так речі хоч не мнуться і можуть вдягти ще раз чи два. А якщо вмділить полку з ношеними речами, то будуть як зі сраки м´яті. Вони точно не будуть заморочуватись їх погладить. А мені немає коли за цим слідкувать.
Сама б хотіла лайфхаки знати
У них на двох одна шафа велика.
Сама б хотіла лайфхаки знати
Указка
• 17 декабря в 23:54
Ответ дляТам все розмивчато
Так вивернула, і чисте з комода, коли збирається видаляє і брудне не доносить до прання, а також в купу
Сижуревувшоке• 17 декабря в 23:55
Ответ дляКриниця щастя
Ну, если ваш сын насрет посреди комнаты, то вам точно не на советчицу нужно будет обращаться за помощью