Сито для думок• 08 августа 2024
У вас є зараз мета?
Щось плануєте, якісь цілі на півроку, рік, ставите?
Опля Картопля• 08 августа 2024
Максимум на ніч та день-вижити ,прокинутись вранці ,а там видно буде,який там ’на рік’
Сито для думок
• 08 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Похудеть хочу. Вот моя цель
Я теж, мені треба 4 кг🤐
Чаклунка-ведунка• 08 августа 2024
Похудеть на 3 кг - цель на месяц.
Пробежать 10 км - цель на год.
Злюка-закусюка• 08 августа 2024
Так, переїхати працювати до чоловіка, а для цього треба вдома доробити заплановане(заміна стояка каналізації, ЖЕк щось не ворушиться, не може порахувати вартість робіт тощо, чекаю і чекаю, розробити і підключити схему автономного живлення для системи пультовиї охорони , щоб забезпечувала 18-24 годин роботи, без постійного ел.живленнч, ну і по дрібницям , в іншій квартирі де квартирантка доробити моменти (замінити ел проводку),відремонтувати зломану нею сантехніку, ну і бажано заселити адекватних кіартирантів). Переїхати до чоловіка, а там по ситуації.
Коко Шанель• 08 августа 2024
не планирую больше ничего...это так странно, всегда на полгода точно расписывала все, а сейчас утом проснулся - спасибо Боже, что живой. Все. Максимум на завтра могу что-то подумать и то, теперь это выглядит по-другому: получится - ок, не получится - тоже ок.
Марфа Українівна• 08 августа 2024
Всё как обычно. Это уже привычка. Цели есть в каждой важной для меня области жизни. В плане здоровья, образования, отношений, финансов, отдыха.
Спішу - перекидаюсь• 08 августа 2024
права нарешті отримати, пройди співбесіду, підтягнути англ
Lydmila408• 08 августа 2024
Вижити.
І Україна що б вижила,бо ні в якій другій страні,типа ’новоросії’,’днр’,я жити не хочу.
Играю_на_кларнете• 08 августа 2024
Коротка ціль - отримати вечірній дзвінок чоловіка з фронту і вранішнє смс ’доброго ранку, кохана’.
Довга ціль - дочекатись, поки це все закінчиться, і жити нарешті далі своє життя так само щасливо, як і до цього (або хоча б приблизно так).
Багряна осінь• 08 августа 2024
Скинути 5 кг, і саме головне втримати їх, і відкласти 1000дол (важко, але теоретично реально з моєю невеликою зп)