ПлюшкамиБалуюсь• 08 августа 2024

Є баночка бринзи із Карпат.

Що робити з нею? Куди добавляти?
Брехушечка• 08 августа 2024
На пасту, на смажену картоплю, на піцу

Життє Бентежне• 08 августа 2024
До салату з помідор. Можна ще запекти перці, зняти шкірку і на них викласти бринзу. Буде дуже смачно.
Брюнетка в Мармеладе• 08 августа 2024
Ото проблема.
В салат добавить
Госпожа_тамагочи• 08 августа 2024
В рот
буреЛОМКА• 08 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
На пасту, на смажену картоплю, на піцу
Кладете брынзу на жареную картошку? Для меня это непривычно.
Брынзу кладём как начинку в пирожки,плацинды,вертуты,лаваш. На макароны,с кукурузной кашей,мамалыгой.
В салат огурцы,помидоры,бутерброд.
Звоночек• 08 августа 2024
Викинути ((((
Брехушечка• 08 августа 2024
Ответ длябуреЛОМКА
В салат огурцы,помидоры,бутерброд.
Я просто люблю жарити по типу селянської з часничком, а зверху притрусити будь-яким сиром. То бринза сюди дуже пасує.

Фима Собак• 08 августа 2024
На банош покришити. Або гострі перчики приварені у маринаді нафаршировати.