ПлюшкамиБалуюсь• 08 августа 2024
Є баночка бринзи із Карпат.
Що робити з нею? Куди добавляти?
Життє Бентежне• 08 августа 2024
До салату з помідор. Можна ще запекти перці, зняти шкірку і на них викласти бринзу. Буде дуже смачно.
буреЛОМКА• 08 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
На пасту, на смажену картоплю, на піцу
Кладете брынзу на жареную картошку? Для меня это непривычно.
Брынзу кладём как начинку в пирожки,плацинды,вертуты,лаваш. На макароны,с кукурузной кашей,мамалыгой.
В салат огурцы,помидоры,бутерброд.
Брехушечка• 08 августа 2024
Ответ длябуреЛОМКА
В салат огурцы,помидоры,бутерброд.
Я просто люблю жарити по типу селянської з часничком, а зверху притрусити будь-яким сиром. То бринза сюди дуже пасує.
Фима Собак• 08 августа 2024
На банош покришити. Або гострі перчики приварені у маринаді нафаршировати.