Хата на мати• 08 августа 2024
Відповіді з несподіваних джерел
Коли людина боїться, проявляється її жорстокість - ця фраза прозвучала в серіалі, даючи відповідь на моє питання. На днях я створювала тему про сон, в якому жорстоко повелася з бомжихою, яка вдерлась у мій дім. Тоді, нажаль, я не отримала відповіді на своє питання, тому воно продовжувало мене трохи турбувати. Почувши цю фразу, я зрозуміла, звідки була ця жорстокість. Справді, я була сильно налякана, тому моя поведінка була не характерною для мене.
А чи отримуєте ви відповіді звідки не чекали?
Стервочка• 08 августа 2024
Дуже рідко, іноді в снах, коли взагалі туплю і не помічаю очевидне, а мозок підказує
Хата на мати
• 08 августа 2024
Ответ дляСтервочка
Я завжди туплю щодо себе. Мені легше побачити ситуацію зі сторони, бо в своїй психіці я як в непролазних джунглях.
Хата на мати
• 08 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
Наверное, просто не заморачиваюсь
Теж правильно)
Хата на мати
• 08 августа 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Вся эта канитель из за сна?
Сни витягують на поверхню нашу підсвідомість. Тому так, мені було цікаво і не зрозуміло, чому я так поводилася уві сні.
Ищу Аленя• 08 августа 2024
Ответ дляХата на мати
А кстати, недавно была ситуация,что не могла выбрать место работы. Пока мне не приснился на эту тему сон,и мозг уже приказал остановить мысли и пойти в то место,которое сразу выбрала,но сомневалась)
Хата на мати
• 08 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
Знайома ситуація) Теж іноді починаю вагатись уже після того, як прийняла рішення. Сподіваюсь, Ви задоволені своїм вибором)
Ищу Аленя• 08 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Посмотрим, надеюсь на подсознание