Пез Году Неделя• 08 августа 2024

Щодо басейнів

Написала вже в топовій темі, і знову не хочу писати без аноніма, тому пишу тут
Всім, хто пише, що автор на соціалі, тому вважає, що басейн безкоштовно. Я вже третій рік плачу податки зі своєї зарплати, платила їх все своє життя з з 22 років Україні, а тдо того мої батьки.Але тим не менше такого сервісу в Україні ніколи не було, як є тут. І за такі гроші. Я готова платити податки і користуватися тими благами , які є. Так що хто пише про податки- мимо. Я 100 відсотків підтримую автора топової теми.
Мовчу, але хочу• 08 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Не вгадали.
Суммы где?

автор Пез Году Неделя • 08 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Суммы где?
А адреесу і ключі від будинку, нє?
AnnaOst• 08 августа 2024
Ответ длязахідний_діалект
а тепер включіть мізки і подумайте про вартість утримання, і звідки йдуть ці гроші.
Це приватний басейн, ось ціни
Може просто власники басейну не намагаються все відбити і по максимуму зрубати бабла за один сезон?)
Доктор Варвар• 08 августа 2024
Ответ длязахідний_діалект
Країнав ЄС з найвищим ВПП, звичайно вона може більше , ніж Україна . Порівняймо впп Німеччини і України до війни
Мовчу, але хочу• 08 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви читати умієте? Ціна на вхід для всіх одна - 4 євро на цілий день) ніхто не питає на вході який у тебе паспорт і чи є у тебе робочий контракт
Может вы начнёте уже писать под анонимом? Ну нельзя же так позориться...
AnnaOst• 08 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Понятно. Нисколько вы не заплатили.
Иначе бы уже давно ответили и не писали глупости про ’дешевый’ сервис.
Платить каждый месяц по 2000 евро налогов, чтобы 2 раза в бассейн сходить - не сильно дёшево...
Та харош уже триндіти)
західний_діалект• 08 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Це приватний басейн, ось ціни
ну от ще більшої дурниці я тут не читала))) реально))))
Доктор Варвар• 08 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Це приватний басейн, ось ціни
Ймовірно власники отримують дотацію чи компенсацію з держ чи муніципального фонду.
Мовчу, але хочу• 08 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
А адреесу і ключі від будинку, нє?
Это такие же бульки, какие вы в бассейне пускаете)

AnnaOst• 08 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну тобі ж можна
західний_діалект• 08 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
ні, вони просто люблять людей))))))
AnnaOst• 08 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
О, вже ймовірно)
Мовчу, але хочу• 08 августа 2024
Ответ длязахідний_діалект
ні, вони просто люблять людей))))))
Они вообще в минус работают!
Главное, чтоб автору темы было хорошо)
AnnaOst• 08 августа 2024
Ответ длязахідний_діалект
ні, вони просто люблять людей))))))
Так, мені теж досі важко повірити що хтось може не намагатися злупити по максимуму)
автор Пез Году Неделя • 08 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Як собі знаєте. А я знаю собі. І нічого вам тут доказувати не збираюся.
західний_діалект• 08 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
відкрийте очі, включіть розум і прочитайте про податки і державні дотаціі. Просто візьміть до уваги вартість нагріву води, очистки води, запрлату персоналу і порахуйте, чи реально на це заробити з такою ціною квитків.

Це як історія про ковбасу по 2 рублі за союзу, собівартість якої була 10.
AnnaOst• 08 августа 2024
Ответ длязахідний_діалект

От так цікаво, спочатку ’ви всьо врьоие, немає такої ціни для всіх’. Показуєш ціни. Так це дотації! А можна дізнатися чого у нас немає дотацій? Оно міст-глисту в нікуди на оболоні побудували за всі гроші, а басейн доступний зробити не можуть.
І в тому басейні, ціни якого я скинула,воду підігрівають сонячні батареї
Доктор Варвар• 08 августа 2024
Ответ длязахідний_діалект
ні, вони просто люблять людей))))))
Точно точно. Лиш ціни допустім в Відні чи Бадені на басейни зовсім не по 4євро,хай би вже по всьому ЄС так ’любили’ людей. Чого не беруть приклад з цього милого німецького басейну, аж дивно.
Доктор Варвар• 08 августа 2024
Ответ длязахідний_діалект

Собівартість хліба при совку була теж не 16 коп.

Доктор Варвар• 08 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Порівняйте ВВП Нічечсини і України. Буде Вам відповідь.
AnnaOst• 08 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Питання тільки в цьому, а зовсім не в пріоритетах держави при витрачанні податків, так?
Доктор Варвар• 08 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Сонячні батареї в Німеччині окозамилювання, Німеччина не в тому поясі, де вони ефективні і хоч колись окупляться
AnnaOst• 08 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
То то у нас вхід в басейн під Києвом на цілий день коштує 40 євро, а в Німеччині 4 через різницю у ВВП, да?
Доктор Варвар• 08 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Через компенсацію Німеччини підприємцям, в нас таких можливостей точно немає. Я ходила в приватний басейн у нас за 10% від вартості, бо 90%. Компенсував профсоюз з яким був договір
Доктор Варвар• 08 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну в нас точно не 40євро день басейну. Зараз гляну ціни цього року. В мене син працював в такому в минулому ,глянула з шезлонгом вихідний день дорослий 500 грн, діти до 6 років безкоштовно green villa . В ворзелі наче по 200 грн день.
Kidstaff Bot• 08 августа 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff