Мастер Класс• 08 августа 2024
дитина має робити що хоче
моїй дочці 7. і я стараюсь вирішувати за неї.
скільки дивитись тв, трохи вчитись, читати, гуляти хоча б 1-2 год в день, нормально спати.
але спостерігаю за дітьми в моєму дворі (двір на 2 невеликих будинки, буквально пару дітей).
Діти йдуть гуляти коли хочуть (взагалі виходять дуже рідко, переважно дома). і мами взагалі не кажуть їм що і як робити.
так само дивляться собі тв скільки хочуть.
тобто живуть вже як окремі люди.
Але хіба це норм??
тобто живуть вже як окремі люди.
Але хіба це норм??
Медсестричка• 08 августа 2024
Мои делают что хотят и когда хотят, рамки, режимы, ограничения не приемлемы для меня
Корсет_на_шурупах• 08 августа 2024
У нас на площадке детской под домом мамаши отдельно сидят пьют пиво и слабоалкоголку, дети сами по себе бегают как невменяемые, это считается что каждый делает что хочет?))
ОйЙой• 08 августа 2024
Ваша дитина - ваша відповідальність. І все. А що там у кого то таке, плоди будуть пізніше)
Луноходик_Ик• 08 августа 2024
Я своих детей только ориентировала, но старалась за них не принимать решений.
Иначе они не научатся это делать.
З горіха зерня• 08 августа 2024
Да, это нормально. Такие дети вырастут более самостоятельными.
Сокодавка ще та• 08 августа 2024
Дитину треба вчити користуватися своєю свободою, в 7 років людина вже цілком здатна мати і виконувати свої обов´язки, але так само має право на вільний час і свободу в певних рамках.
Сокодавка ще та• 08 августа 2024
Ответ дляГаля-краля
Ой не знаю , моєму 9 , то має на все свою думку 🫣
:) мій теж прохвесор :)
Але треба терпляче вислуховувати з серйозним видом і наводити свої аргументи.
барабанщица• 08 августа 2024
Мені здається, що діти зараз вже народжуються з іншими налаштуваннями. За них особливо не повирішуєш
ПешитеБесАшипок• 08 августа 2024
В нас навпаки з ранку до вечору на вулиці. Навіть не обідають((
Сегодня я не я• 08 августа 2024
Нельзя однозначно сказать. Есть просто родители, которые оба на работе и дети сами по себе целый день. Есть родители сами не сильно развитые и дети такие ж. Есть те, кто не понимает ни в правильном питании, ни в здоровом образе жизни, то и ребенка не могут научить. То есть уровень развития взрослых определяет и уровень развития ребенка. Конечно, в таком возрасте не надо всё решать и определять за ребёнка , но у ребенка уже должны быть понятия здорового образа жизни (если это важно родителю) и интересный досуг, хобби, развитие талантов.
Жінка з перцем• 08 августа 2024
У меня 50/50
И я говорю, что нужно делать (убирать, учить уроки, ложиться спать), а в свободное время ребенок делает, что хочет
ротцвеники• 08 августа 2024
Моя мама теж так робила,а мені 39 рочків. Тв скільки хочеш,потім додалися ігри денді і сега теж скільки хочеш,гуляти з нами не любила,любила сидіти вдома. Жодного разу ми не були в кафе,кіно,театрі. Ходили іноді в гості або гості ходили до нас,гуляла я у дворі до того як почала в школу ходити,потім мене чекали уроки після школи і тв, коли була підлітком то весь час сиділа вдома з книжками і тв.
Жінка з перцем• 08 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
А якщо дитина захоче травку покурити? Чи вкрасти?
И?
Тогда этому ребенку никакие ограничения и их отсутствие не помешают
Жінка з перцем• 08 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Вирішувати за неї?
Ну радійте, бо ц вас дуже слухняна дитина. :)
Такими не рождаются. Это воспитание 🤷🏻♀️
сладкий_ноябрь• 08 августа 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ну слухняна дитина це мінус, а не плюс, бо не має нічого кращого для суспільства, як слухняна людина
сладкий_ноябрь• 08 августа 2024
Ответ дляЖінка з перцем
«Кращого»
СамавиховуюКота• 08 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто всі мають робити те, що хочуть?
Жінка з перцем• 08 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Я бы не сказала, что это минус. У подруги дочь послушная и воспитанная. Сейчас ей 16, замечательная девушка. И, конечно, для общества это огромный плюс, потому что, она очень активная и умная
ВсеПроВсехЗнаю• 08 августа 2024
вам надо подумать над тем, что она должна стать самостоятельной и начать отдавать ей контроль в ее руки.
Нормально то, что создаёт гармонию. Если в результате своего подхода мама довольна результатом и, не побоюсь этого слова, вдохновлена процессом материнства, то она делает правильно.
Если же мамой движет тревожность (где соблюдение ритуалов- ограничений должно страховать от потенциальных проблем), если отношения с ребенком плохие, но мама убеждает себя вырастет - оценит, если ’правильное материнство’ требует от матери орать, требовать, придираться (иначе становишься матерью, которой на ребенка наплевать), тогда это плохое решение.
сладкий_ноябрь• 08 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Тобто всі мають робити те, що хочуть?
Ні, всі мають робити те, що хочуть інші і не мати своєї думки
сладкий_ноябрь• 08 августа 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Бути активним і розумним ніяк не звʼязано зі слухняністю
Обнемашечка• 08 августа 2024
Моїй два роки, і вона вже робить все як хоче. Звісно в рамках поваги до інших, за неадекватну поведінку є наслідки. А так намагаюсь не заважати дитині розуміти свої бажання
Обнемашечка• 08 августа 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Зачем эти крайности