Елизавета08• 08 августа 2024

Плаксивість на 39 тижні вагітності

Дівчатка, почалась 39 тиждень вагітності, сьогодні така плаксивість, цілий день плачу, не можу заспокоїтись? Вперше таке за вагітність
У кого так було? Довго це триватиме? Вже аж голова болить від цього
Намагаюсь відволіктися, але ніяк
Може це якийсь передвісник родів?
І які у вас були передвісники взагалі?
Sveta7604• 08 августа 2024
В мене було таке 2 рази за вагітність, але на іншому терміні) це нормально)
Передвісників як таких не було, вранці пробка почала відходити поступово, а вночі вже дитинка на животі лежала

Копирайторша• 08 августа 2024
Плаксивості перед пологами не памʼятаю. Хотілося страшенно спати. І в туалет почала бігати.
Анонимба• 08 августа 2024
Не плакала, коли була вагітна. Але у всіх по-різному. Ви, мабуть, підсвідомо маєте тривогу, тому і плачете.
Думайте не про страх пологів, а про те, що йдете на День народження до своєї дитини.
Легких Вам пологів!
автор Елизавета08 • 08 августа 2024
Ответ дляАнонимба
Легких Вам пологів!
Це вже друга дитинка, якось пологів не боюсь зовсім ☺️
Дякую
Хитрушка-чекушка• 09 августа 2024
Народила в понеділок, єдиним передвісником стали легкі перейми напередодні ввечері, тоді ж чоловіку і сказала, що дата народження буде 05.08))