НуКаНаКа• 08 августа 2024
В Угорщину на авто - які підводні камені? От про Румунію,
наприклад, читала, що там техогляд потрібний свіжий. А що там недружні угорські бюрократи для нас поганого придумали? Які пастки? :)) Дякую, якщо поділитеся. P. S. Подорож туристична, не біженство.
НуКаНаКа
• 08 августа 2024
Ответ дляТоматико
При перетині кордону вас все стане зрозуміло
А що там? Років 10 тому вже їздила пару разів до Угорщини, правда, автобусом. Не пам´ятаю, щоб було щось надзвичайне...
НуКаНаКа
• 08 августа 2024
Ответ дляO-Yumi
Останнім часом дуже ретельно дивляться всі речі. Донька їхала десь місяць тому з дітьми - все заставили витягти з машини.
Ну ми минулого літа їздили до Польщі (теж туристами), то також все з авто виймали.