Сільський ансамбль• 08 августа 2024
Люди, які не люблять музику
Чи знаєте таких ? Їх ніяка не зачіпає.
Дон Пэдро• 09 августа 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Вас розумію повністю. Не всі музиканти зосереджені тільки на музиці. Але тим не менш математика застосовується, наприклад , у техніці контрапункту.
В сольфеджио, я так поняла, тоже)
Но это ж не то)
Сільський ансамбль
• 09 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
В сольфеджио, я так поняла, тоже)
Но это ж не то)
В сольфеджіо зовсім простяк, а у контрапункті вже є спеціальні формули.
черная мамба• 09 августа 2024
Я люблю тільки, коли одна в машині. В решті ситуацій я маю крізь неї прислухатись, це бісить.
Оябунчик• 09 августа 2024
Я. Не люблю. Не слушаю практически. Ненавижу, когда на улице кто-то громко включает. В моём плейлисте 5 песен, и то, забыла уже, когда в последний раз его открывала)
Оябунчик• 09 августа 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Аж 35)) просто я професійний музикант, з дуже раннього дитинства з музикою і певно тому мене дивують ті, хто її не любить.
Обожимой, представляете, некоторым не нравится то же, что и вам) Да и с чего бы всем поголовно нравилась музыка, объясните?
Сільський ансамбль
• 09 августа 2024
Ответ дляОябунчик
Я не писала, що ненавиджу або засуджую людей за те, що вони не люблять музику, а те що мене це може лякати, - певно є причини. Тут мене цікавило почитати повідомлення тих, хто не любить музику, що я і отримала.
Оябунчик• 09 августа 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Почему вы считаете, что все поголовно должны любить музыку?
Сільський ансамбль
• 09 августа 2024
Ответ дляОябунчик
Де я таке писала ? Пруфи ? Те, що мене це дивує або лякає ,не є ствердженням того, що я вимагаю від усіх любити музику.