Бабо-лебідка• 09 августа 2024

Ви бачили як працюють ботоферми?

Не знаю як додати саме відео. З телеграм каналу. Як налаштовується все і тд.
https://t.me/zapiski_artistki_tsvetaevoy/4275
Продавчиня кіз• 09 августа 2024
Я это видео раньше видела в ФБ. А до войны, наблюдала ещё одну интересность, как рашисты в ФБ скупали аккаунты или брали их в аренду, значит это надо было по всей видимости для их ботов, которые пишут одинаково работая на зарплату.

автор Бабо-лебідка • 09 августа 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Я вперше бачу. Масштаби розумію, але як організувати все не знала, що так можна
Продавчиня кіз• 09 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Скупить аккаунты, сделать авторизации, подключить блютуз, к скажем 50 смартфонам, чтобы с одного смартфона писать, а на все остальные, то что было написано одной рукой отображать и делать массовую рассылку.
Этим ушлые воспользовались до 2022 года и очень удачно.
Пишущаяся• 09 августа 2024
Ті хто уважно спостерігав, могли помітити, що багато таких ферм працювало за ключовими словами чи фразами.
Тобто алгоритм розсилав повідомлення в чати.
Особливо на початку війни, коли рашисти вже встигли отримати по зубам, а алгоритми продовжували розсилати повідомлення в стилі «Київ за три дні».
Але звісно багато працює «живих» людей, що просувають свої наративи.
Ну і купа корисних ідіотів.
Малинка• 09 августа 2024
Я помітила, що роки два тому було багато оголошеннь типу ’куплю/, візьму в оренду акаунт в Гугл’. Це напевно воно і було. Всякі релігійні сторінки з картинами - пошир, або буде біда, бог тебе полюбить, якщо напишеш амінь ’ туди ж. Набивають аудиторію, потім міняють назву каналу і вливають людям, які підписані своїу’наративи’
Кишмишная Мая• 09 августа 2024
Автор, там масштаби величезні. Я стикалася і стикаюся до сих пір з ботами навіть в інших країнах серед іноземців. На кацапію працює до фіга багато НЕлюдей.
Соседушка• 09 августа 2024
Информ война это огромные деньги сейчас. Это огромный фронт что влияет на аудитори

Мандолина Бу• 09 августа 2024
Тут не менше сидить грьобаних сепарш, яким болить за парашу, які все життя прожили в Україні, але суко сцять за своїм язіком, за своєю парашою і щоразу тут серуть зсу, Україну, не розумію одного, чому адміни не здають їх , номара їх є, можна легко всіх цих мерзот сдавати ......
Пишущаяся• 09 августа 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Свого часу випадково потрапила на телеграм канал французькою мовою, де просувалися кацапські наративи.
І там було багато підписників.