Мати тріля• 09 августа 2024
Можно ли заморозить тесто на медовик?
много замесила, медовик уже сделала. а лишнее тесто осталось, выбрасывать не хочу(
Можно ли заморозить?
Детские_Будут?• 09 августа 2024
так, можна, в деяких рецептах навіть рекомендують потримати в заморозці, від цього спечений медовик стає навіть смачніший і повітряніший, інколи рекомендують витримувати довго, наприклад, медове тісто для старопольського перніка
Купи слона• 09 августа 2024
Коржи точно можно заморозить, и готовый торт со сметанным кремом, он еще вкуснее, как оттает
Тишком нишком• 09 августа 2024
Дріжджове тісто заморожую,тісто на вареники і тісто на коржики теж морозила