Пожарник• 09 августа 2024

Коли навколо все сиплеться, як ви тримаєтесь?

Коли у сім´ї постійно якість негативні новини, невдачі одна за одною і не видно "світла у кінці тунелю", як ви тримаєтесь?
Не може думати ні про що, окрім проблем, яких останнім часом все більше і більше..
Дайте якість поради, як пережити цю полосу?
П.с. ми вже і так втратили все, життя з часом налагодилося. А тут знову. Здавалося, що вже далі буде все добре, ан ні..
So_so• 09 августа 2024
Если Вы не будете ’держаться’ жизнь наладится? Нет.
Поэтому маленькими шагами, не загадывая, не решая ненаступившие проблемы.

Заюшка_хозяюшка• 09 августа 2024
Так бывает,увы.Собрать себя в кучу и бодаться дальше.
Файна_зупка• 09 августа 2024
Є певні психологічні ’якорки’. Коли тривога не допомагає втрішувати проблеми, а навпаки заважає, іноді уходжу в психологічну мушлю на пару днів, пускаю все на самоплин.
Швендяю містами• 09 августа 2024
Бифрен, бафазол, иногда гидазепам. Всю жизнь какой то звиздец, всю взрослую жизнь, задолго до войны.
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
Та ось одну проблему пустили, пройшло декілька місяців, а воно не вирішується..
Запустили
Наслідків поки немає, але може бути все, що завгодно. Почали зараз ’стелити соломку’, а морально я зовсім пішла на 0.. навіть почала палити, хоча вже майже рік не палила
Партизанка• 09 августа 2024
Тримайтеся . Сил вам і терпіння . Ви самі ж написали, що це ’полоса’. Треба перетерпіти.
Найтемніше зазвичай перед світанком.
Заюшка_хозяюшка• 09 августа 2024
У нас тоже уже 1,5 года как ни у одного со здоровьем,так у второго и по кругу.В понедельник у меня операция.Беру ноут с собой,после наркоза отойду и буду работать.А что делать😁
Пожмаковна• 09 августа 2024
Ответ дляШвендяю містами
Я без этого набора, но тоже. Кажется одно заканчивается и начинается другое
Мне 40 лет, а я уставшая((( постоянная гонка за выживание.
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляШвендяю містами
Ось є таке, час від часу на хвилях.
Здавалося, що війна, обстріли, втрата минулого було найважкішим , і далі усі негаразди будуть хоча б сприйматися легше
Але ні

Швендяю містами• 09 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
После 40 я как раз и начала это попивать, до 40 психика справлялась, сейчас добавилась тревожность , с ней уже не выруливаю .
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
О, знайомо
Тільки все налагодилося, тут же бац!
Я найщасливіша була у 2021- початок 2022 року. Ми здобули стабільності.
І у лютому все стало гірше, ніж колись взагалі було. І навіть не подумала б, що таке можливо
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляШвендяю містами
Мені до 40 ще досить часу
А психіка вже на 0..
Ще не п´ю заспокійливі, але вже думаю, що треба починати. Тривожність 101 лвл. Два дні майже не їла і мало спала через це
Чебураха з перцем• 09 августа 2024
Я не витримую. Мені здається я просто зламаюсь. Або психологічно або фізично.
Бронетапці• 09 августа 2024
Як би банально, автор не прозвучало але головне здоров´я. Все інше, так чи інакше, як не сьогодні то завтра, вирішується. У вас всі живі і здорові?
Швендяю містами• 09 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
Ну у меня звездец всегда неотложный, кровотечение у меня, у мужа потеря сознания, у дочки ещё что то, часто одновременно, ничего нельзя отложить на пару дней. Если можно, то это не звиздец для меня .
Пожмаковна• 09 августа 2024
Ответ дляБронетапці
Від якраз цього хронічного стресу в результаті і приходить нездоров´я
Бронетапці• 09 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Тому у автора і запитаю. Вже є підгрунтя хвилюватись, чи вона хвилюванням собі створює додаткових проблем
Просто каралева• 09 августа 2024
Мне помогает есть слона по кусочку, там чуть чуть, тут немножко, допустим найти новую работу - это ж огого. А обновить резюме и разместить на сайтах можно. Выучить Английский, это огого. А найти преподавателя, или заниматься сначала самостоятельно каждый день 15 минут и и.д
Держитесь, дорогу осилит идущий
Аноним ФЕЯ• 09 августа 2024
Автор,у меня сейчас тоже самое.. только преодолели с мужем кризис,я только начала радоваться жизни,опять...ничего не хочется,апатия,разочарование. Решилась обратиться к психологу,сегодня консультация первая. Не вывожу(

автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляБронетапці
Дякувати богові, так. Поки тільки фінансові, моральні та законодавчі проблеми. Але чим все може закінчитись, хоч би не статтею (але правда на нашій стороні, ми нічого не зробили, просто довірились поганій людині)
Kusalochka• 09 августа 2024
Когда невозможно думать ни о чем, кроме проблем - я думаю как их решить. И мне абсолютно пох, как ведут себя другие.

Если меня это волнует- значит проблем нет
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляБронетапці
Є причини хвилюватися, але у межах норм.
Треба рішати, що далі робити з цими проблемами. Ви праві
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та мені вже давно потрібно до спеціаліста.. але то часу немає, то грошей, то інші важливі справи
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляKusalochka

Я вже почала стежку рішення. Почала шукати способи.
Адже чогось психіка підвела, два дні була у дуже поганому стані. Зараз трохи легше..
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Держитесь, дорогу осилит идущий
Стараюсь щось рішати. Шукаю виходи та входи.
Не засмучуватися там, де якість просто негаразди. Але не завжди це виходить. У мене відпустка, а я витрачаю час на негатив
Бронетапці• 09 августа 2024
Ответ дляПожарник
Систематизуйте думки. Розставте пріоритети, складайте план якщо потрібно і робіть те що потрібно. Розглядайте всі можливі варіанти і наслідки.Спати і їсти треба обов´язково. Чим більше ви хвилюєтесь, тим менше в діях логіки і послідовності.
Царівна Жабка• 09 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Тоже самое. Но тут поняла одно- никто сопереживать с тобой твои проблемы и горести не будет. У других жизнь идет как и дальше шла. Могут сопереживательно прокачивать головой при разговоре, но как только попрощался с тобой, то попрощаются с твоими проблемами. Поэтому чужие проблемы близко к сердцу принимать не нужно. А свои приходится прожить и искать позитив в мелочах. И не забывать потом как плохо было. И что сейчас и здесь нужно ценить
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляБронетапці
Це точно
Я багато часу витрачаю на думки, що можна було б зробити по іншому..
Адже ж то минуле, вже маємо ситуацію, треба думати вперед, а я назад
Бронетапці• 09 августа 2024
Ответ дляПожарник
Це точно
Закривайте те що змінити неможливо, працюєте дійсно з тим що є. Витрачайте енергію з користю. Аналізуйте, розбивайте проблему на частини.
автор Пожарник • 09 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Цінити, так
Я все думала, що чогось мені не вистачало у житті
А коли я все втратила, виявилося, що моє життя було прекрасним. Ідеальним. Я була щаслива