Майская киска• 09 августа 2024

На какой европейский банк выгодно положить депозит?

Валюта евро, сумма от 10000
Даю справку• 09 августа 2024
Ніякий) 1. Як правило, там ще ви маєте доплатити за зняття/обслуговуванню і смислу немає 2. Відсотки в ЄС дуже малі + податок 3. В моїй країні ЄС більше 5000 євро треба довідка про місцеву роботу або про продаж нерухомості ( не старший за 3 місяці). Насправді, це складнувато і немає фінансового смислу. 4. Сума у вас мала. Немає смислу заморочуватися. Знайома зараз клала 400 000 євро. Ну тут хоча б зрозуміло, чого вона не хоче їх тримати в пакеті АТБ в зйомній квартирі в Іспанії
Шальная коклетка• 09 августа 2024
Більше 5 тис на рахунку потрібно ще банку податок платити за зберігання
автор Майская киска • 09 августа 2024
Ответ дляДаю справку
Але вдома тримати теж не варіант ( такі обставини, що не можна.
Може щось інше можна, щоб вкласти?
Непозбувна Бентега• 09 августа 2024
Військові облігації( не оподатковуються) чи банківська ячейка.
Даю справку• 09 августа 2024
Ответ дляМайская киска
Може щось інше можна, щоб вкласти?
Якщо вкласти, то є ризики все загубити. Депозити і банківська ячейка - в ЄС за це треба платити нормально. Я по своїй сумі рахували, що в кінці року ще буду винна банку 280 євро за свій депозит) ну така собі пропозиція. Ну і зняти їх взагалі не просто. В ЄС налом мало користуються. Там довга і нудна процедура. Короче, всі варіанти погані((
автор Майская киска • 09 августа 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
А як обслуговується ця ячейка?
автор Майская киска • 09 августа 2024
Ответ дляДаю справку
Я наразі живу і працюю в Німеччині.
А якщо в українському банку покласти в ячейку?
Даю справку• 09 августа 2024
Ответ дляМайская киска
А як обслуговується ця ячейка?
Ви берете в оренду ячейку в банку і зберігається що хочете. Це дорого. Для суми в 10 000 євро це немає сенсу. Бо +- 1 000 євро буде вартість оренди на рік. Ну раніше так було. Зараз, думаю, ще дорожче. І від прильотів в Україні це не врятує...
Непозбувна Бентега• 09 августа 2024
Ответ дляМайская киска
А як обслуговується ця ячейка?
Дізнавалася про ячейку (але інф. може бути застарілою), фіксована сума у місяць за оренду і ще окремо за ключ треба платити (якщо не помиляюся). Але треба уважно умови про форс мажори почитати, все ж таки у країні війна.
автор Майская киска • 09 августа 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
От тому я і питала про ЄС, бо і живу в ЄС.
Дякую. )))
Байрактарна• 09 августа 2024
Ответ дляМайская киска
Дякую. )))
У меня лежит 5000 е под 4 процента годовых в ЕС банке
Название говорить не буду и страну тоже
Да,копейки ,но это лучше чем ничего
Говорилка• 09 августа 2024
Ответ дляМайская киска
Може щось інше можна, щоб вкласти?
Кладите в Кредит Агриколь. Довольно надёжный банк почти с вековым возрастом.
Оч@ров@Шк@• 14 августа 2024
ВАм для збереження?
Інвестуйте в акції чи землю, розберіться з криптою.
Депозит не пораджу, а якщо щоб просто лежали - поточний рахунок в РКО банк, Польща.
автор Майская киска • 15 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
ВАм для збереження?
Дякую