Куратор дебошей• 09 августа 2024
Епізіотомія
Дівчата, в кого була при пологах епізіо, поділіться досвідом як довго заживає шов, коли почали сідати, чи залишається рубець?
У мене невеликий надріз(після пологів 17 днів), ше є нитки (самі мають розсмоктатись), сам шов ше не до кінця затягнувся і буває побалює. Не знаю чи йти до лікаря чи це так і повинно бути (планово до гінеколога через 1,5 міс)
Угадайс• 09 августа 2024
Я около месяца не садилась. Нитки мне снимали в роддоме. Не знаю насчёт шрама, но столько лет прошло, а на перемену погоды тот шрам/место разреза болит.
Міряю від одиниці• 09 августа 2024
Нитки рассасываются те что внутри а наружные узелки их убирают через 2 недели. Сейчас не так?
Душа компанії• 09 августа 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Мне шили теми, что рассасываются, ничего убирать не надо. Просто разные есть по скорости этого процесса
Душа компанії• 09 августа 2024
Автор, зробіть фото своїм телефоном та й подивіться. Якщо є якийсь гній, то до лікаря, якщо все чисто, то пройде. Так, мінімум місяць не сідати, і боліти може довго
Душа компанії• 09 августа 2024
Ответ дляУгадайс
Вы массажировали шрам?
Грамотний хвіст• 09 августа 2024
В мене десь до місяця заживало. Мені рекомендували в пологовому ходити без білизни, так швидше заживе.