ИМХОля• 09 августа 2024
Поселение в гостиницу в Европе, паспорт
Если номер на двоих, достаточно ли предъявить паспорт того человека, который бронировал номер или нужен и паспорт другого человека?
Кондуктор трамвая• 09 августа 2024
Есть разные отели, где-то одного, а где-то и копию паспорта гостя делают
Кицюююня• 09 августа 2024
Завжди в мене беруть паспорти всіх. Здивована, що в когось по іншому
Бамбарбия! Кергуду.• 09 августа 2024
Ответ дляКицюююня
+1, як мінімум для сплати туристичного податку готелю потрібні дані.
Сьогодні чекінілася в готелі в Іспанії, дані паспорта потрібні були й мої, й доньки