Идууу--уууу блин• 10 августа 2024
Лоратадин викликав понос?
Може таке бути? В побічних реакціях до препарату немає поносу. Дала дитині, через годину - понос.
Це я так почала протиглистову терапію. Тепер, бляха, не знаю чи давати завтра пірантел, якщо на лоратадин така реакція? Був гастроентерит і коліт, знайшли ще глистів. Тільки тиждень-два, як все добре уже зі стулом. І тут знову таке((((
Не знаю, що робити
Идууу--уууу блин
• 10 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Нет конечно.не дают антигельминтные на больной кишечних
Теж так думаю. Але ж і глисти здоров´я кишківнику не добавляють (((
Парасюха• 10 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вилікуйте нормально дитину, тоді глисти лікуйте
Байрактарна• 10 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Лоратадин же антигистамин? Или им глистов тоже лечат?
Идууу--уууу блин
• 10 августа 2024
Ответ дляПарасюха
Знати б як вілікувати. Уже і в лікарні лежали, всі призначення виконала, уже симптомів не було ніяких, лікар дала добро на глистогонку. І от одна таблетка і привіт ((
База_птеродактилей• 10 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так а що дали від гельмінтів і які саме знайшли?
Идууу--уууу блин
• 10 августа 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ще нічого не дала. Перший день просто мав бути лоратадин і сорбент, а завтра уже пірантел, лоратадин і сорбент ну і далі там по схемі.
Знайшли аскариди.
Аноним_1859• 10 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
.
Идууу--уууу блин
• 10 августа 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Лоратадин не від гельмінтів, яка була ще проблема?
Було запалення жкт, гастроентерит і коліт. Стул, як з вікіпедії про гастроентерит і температура, рвота були. То все швидко пройшло, але стул довго в норму приходив.
Идууу--уууу блин
• 10 августа 2024
Ответ дляАноним_1859
.
Не в нашому випадку - вилетіло все
Сорбент дам звичайно
База_птеродактилей• 10 августа 2024
Гельмінти всеодно виводити. Якщо є трава деревію, то заварити чаєм