Сиренькая• 10 августа 2024
Електроепіляція, проінструктуйте
В наявності 12 волосків на шиї, чорних, помітних. Вискубувала приблизно раз в 10 днів ще з юності (тоді їх було менше). Вирішила зробити саме електро. Сьогодні була 4 процедура. Після попередніх трьох мої волоски вилізли ВСІ!!! ВСІ ДО ОДНОГО. Апарат Apilus, попередні процедури робили два майстра, сьогодні третя ( так попадаю, салон один), потужності прошу не шкодувати, я терпляча. Волоски ніби тонші, ростуть повільніше. Невже так і має бути? Але, виростають ті самі, що і були.
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ дляМerida
Это не те волоски, а новые, спящие проснулись. Те, которые ’убили’ электро, не появятся никогда.
Точно ті ж, в тих же місцях. Вони розкидані, я впевнена на всі 100%.
тянитолкайка• 10 августа 2024
Робила в одному салоні над губою.
Один апарат - не дуже боляче, але відчуття, що волосину вискубують.
Все відросло.
Друга процедура, другий апарат - дуже боляче било струмом, але волосинку просто виймали. Відросло 50 %.
Причина в апараті.
Міняйте салон.
Все відросло.
Причина в апараті.
Міняйте салон.
Гуру троллинга• 10 августа 2024
У меня был жёсткий толстый волос на подбородке. С каждой процедурой становился тоньше, где-то после 4й процедуры уже не растет
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Робила в одному салоні над губою.
Все відросло.
Причина в апараті.
Міняйте салон.
Все відросло.
Причина в апараті.
Міняйте салон.
Апарат один і той самий, але один з найкращих на ринку
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
От і в мене ті волоски тонші, світліші, але виживають зараза(((
Гуру троллинга• 10 августа 2024
Ответ дляСиренькая
Мне ещё мастер сказала, что плохо поддаются удалению те волосы, которые ранее выщипывали
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Мої вищипувалися 20 років
пАлАвинкА• 10 августа 2024
Если уверены, что мастер попадает именно в луковицу и волосок без усилий спокойно вытаскивается, а не выдергивается пинцетом, то продолжайте - у меня подобное было на больших пальцах ног: там было по 4-5 волосков, но после примерно 5 сеанса электро проснулись все спящие и их стало 10-15шт, еще после +/- 5 сеансов электро они все ушли и уже лет 8 ни один не вырос снова.
Апилус класный аппарат, не меняйте его)
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Апилус класный аппарат, не меняйте его)
Майстри різні, відчуття хардкор, думаю, не вищипують. Є ще в місті дешевша майстер, на апараті, який регулює вручну, там інакший метод видалення. Думаю, може б то спробувати ще там?!
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Апилус класный аппарат, не меняйте его)
Те, що вони тонші, слабші, світліші то факт. Відростають повільніше, але відростають.
пАлАвинкА• 10 августа 2024
Ответ дляСиренькая
Метод удаления на всех аппаратах одинаковый, но важно попасть именно в луковицу - посмотрите на ютубе как должен выходить волосок и посмотрите в зеркало как это происходит во время процедуры у Вас.
Если волосок выходит абсолютно без усилий, то просто запаситесь терпением - чуть раньше или позже, но они все равно перестанут расти насовсем.
тянитолкайка• 10 августа 2024
Ответ дляСиренькая
Мої вищипувалися 20 років
До електроепіляції потрібно брити 6 місяців
тянитолкайка• 10 августа 2024
Ответ дляСиренькая
Які були відчуття?
Пінцетом волосину виймали чи виривали?
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Я дивилася, виходить легко. Сьогоднішня дівчинка додала потужно сті, двічі - тричі вводила голку з різних сторін в один фолікул , точно не рвала. Я їй пояснила ситуацію. Сьогодні бачу потужності дала не мало, бо є ранки, але то шия, я не переймаюся, головне, щоб волосків не було.
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Які були відчуття?
Пінцетом волосину виймали чи виривали?
Виймали, йшла як по маслу.
тянитолкайка• 10 августа 2024
Ответ дляСиренькая
Я б не пішла до того майстра, що видаляє влітку.....
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Можливо і в цьому причина, рвала їх роки.
пАлАвинкА• 10 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Чего вдруг?
Может человек в принципе не загорает или без перерыва использует ретиноиды/кислоты и поэтому всегда с спф50. Задача мастера озвучить противопоказания и способы восстановления после процедуры, а дальше клиент уже сам решает что делать с этой информацией.
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Це шия, даю спф і непереймаюся. До пігментації не схильна. Та і волоски поодинокі, один там, один сям, але чорнючі, товстезні. . Вростали, гірше було до процедур. Зараз хоч не вростають і це вже +. Помітив знайомий, я чуть крізь землю не провалилася,пішла в травні, так і продовжую.
Сиренькая
• 10 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Чего вдруг?
Спф і не засмагаю. До пігментації не схильна. На обличчі кислоти використовую круглий рік, лиш влітку рідше і даю більше захисту.