Катастрофа• 11 августа 2024

Сьогодні доставлять меблі, а у мене паніка

Здуру замовила ліжко 160 см ширина, матрац сьогодні побачила цей — воно величезне! В мене до дверей з урахуванням тумби приліжкової якихось 5 см залишається.

Сумбурно пишу, але якась паніка накрила. Підкажіть, в кого ліжко 160 - воно величезне? Може варто відмовитись? Але тоді весь спальний гарнітур потрібно буде повертати, бо в колекції ліжок 140 немає.
100pudov• 11 августа 2024
У мене 160*200. Комфортно двом. Повноцінне 2-спальне ліжко )

Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Виміряла я мабуть сракою, а не головою 🤬
Тю автор. Це на одного 160.
У мене 180 - краса!
Але я звикла до комфорту.
Мурзилка• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Ми ще й не маленькі з чоловіком. Тому й вибрала 160, а це от накрило 🤪
Я 160 на 180 змінила. 160 малувато на 2. Доньці замовила 160. Молодшій також збираюсь 160 замовляти
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Для немаленьких потрібно було обирати 180
Мольфарочка• 11 августа 2024
Я одна сплю на 160
Мне хорошо, комфортно
Сын спит на 120
А для двоих то темболее 160 минимум нужно
Неначасі• 11 августа 2024
Я сама на 160 сплю і мені комфортно.Меньше б і не брала.Якщо дозволяє площа кімнати,то буде добре
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Тумбочка б не влізла тоді. І так ледь двері відкриватимуться ((
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляМурзилка
Не уявляю, як може малувато бути ))) ми на матрас з котом залізли - 1/4 частину зайняли )))
Засомневаю• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
В мене кімната 19 кв, але відчуття, що цей матрац зайняв більшу половину.
Та нормально все будет, меньше на двоих нельзя.

автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Я навіть переміряла розміри матраса, думаю, може помилка - ні, таки 160 на 200 )))
Пищалка• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Покажіть той гарнітур, може все норм розставити можна
жар-птица Нюра• 11 августа 2024
Вы сами спите ?
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляПищалка
Ще не доставили, збірка сьоголні. Увечері сфоткаю як стало )
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Вы сами спите ?
З великим мужиком 😂
жар-птица Нюра• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
З великим мужиком 😂
Тогда 160 еще и мало будет . В идеале 180
Пищалка• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Я думала у вас каталожне є.
Ну або після збірки кидайте, по радуємось за вас)
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляПищалка
Я думала у вас каталожне є.
А, каталожне зараз покажу. Воно на фото невелике виглядає.
Небоброїдка• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Реально? Просто цей матрац ну траходром, капєц…
У мене 180 ліжко і зовсім не велике
Пищалка• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Ну там ще короб місця трохи займе, але так, не дуже і велике)

А я кумедна• 11 августа 2024
У нас много лет была кровать 160 см. Мне она вечно была большая, я теряла в ней мужа) Сейчас 140 см. Нам абсолютно норм. Скоро будем переезжать и я понимаю, что кровать больше мне вряд ли нужна. Скорее всего, купим на эту новый матрас и всё. Хотя на новом месте спальня будет огромная и туда можно поставить кровать абсолютно любых габаритов.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 августа 2024
Ми з чоловіком багато років спали на 160, не можу сказати, що було тісно, але хотілося більше місця. Зараз заїхали в нову квартиру і поміняли на 180 - кайф. І це при тому, що спальня 11м. Я вважаю, що в спальні головне ліжко, а не просторі проходи навколо нього. Якби було трохи більше місця, брали б 200.
Звикнути звичайно до всього можна, але навіщо?
Яжемать Мне можно• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Це мало. Требв було брати більше.
Луноликая Вика• 11 августа 2024
У меня 180х200, в самый раз. Не огромное.
Христя в тiстi• 11 августа 2024
Сменили 140 на 160. Сначала визуально казалось, что огромное, но быстро привыкла. А спать удобнее, конечно же.
Комната 16 квадратов.
Леся Українка• 11 августа 2024
Автор, не переживайте. У меня кровать 180×200. Я могу поперёк нее спать, смотря как кот ляжет спать.
160 -это минимум для двоих. Я не могу на микро кроватях. Спина вам скажет спасибо. Не волнуйтесь.
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
Ооо для кота окрему треба кровать 200х200 😂 Бо це падло як розкине свої лапки, то нікому місця не залишається ))))
Творю чудеса• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Вам так здається, то з незвички. Це нормальний розмір, не турбуйтесь
Пупуговка• 11 августа 2024
У мене вдома ліжко 2х2 метри,,,Правда спальня 5х5 м
Мурзилка• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Хтось не може уявити, як 5000$ в місяць малувато може бути) залежить від потреб. Я з кицькою 1/8 ліжка займаю, якщо скрутитися. Але нащо це мені? А в нас 2 коти приходять до нас спати, один з них Мейн кун, молодшенька може ще залізти. Якщо є можливість і місце чом би не купити велике ліжко.