Катастрофа• 11 августа 2024

Сьогодні доставлять меблі, а у мене паніка

Здуру замовила ліжко 160 см ширина, матрац сьогодні побачила цей — воно величезне! В мене до дверей з урахуванням тумби приліжкової якихось 5 см залишається.

Сумбурно пишу, але якась паніка накрила. Підкажіть, в кого ліжко 160 - воно величезне? Може варто відмовитись? Але тоді весь спальний гарнітур потрібно буде повертати, бо в колекції ліжок 140 немає.
Аноним_1858• 11 августа 2024
На одного может и большое. На двоих мне 180 идеально

автор Катастрофа • 11 августа 2024
Виміряла я мабуть сракою, а не головою 🤬
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляАноним_1858
Реально? Просто цей матрац ну траходром, капєц…
Аноним_1858• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
160 это по 80 см на спальное место. Ну как-бы минимум для более менее комфортного сна.
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляАноним_1858
Таке відчуття, що цей матрац метра 2 на вигляд.
Анонім Завгосп• 11 августа 2024
Ні, 160 см - маленьке ліжко. В мене таке було в кімнаті 9 кв м, вміщалися ще дві тумбочки й великий шкаф
Фрикаделька• 11 августа 2024
Для двоих это нормально. Меньше уже не комфортно.
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
В мене кімната 19 кв, але відчуття, що цей матрац зайняв більшу половину.
Слава Українi• 11 августа 2024
Если на двоих, то это впритык. Вы же не лежите солдатиками все ночь, вертитесь, переворачиваетесь. Мне нужно 200 см в ширину для комфортного сна

автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляФрикаделька
Дякую, буду сподіватись, що якось воно стане нормально.
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Заспокойтесь це стандартний розмір ліжка двоспального, матрац на нього ляже і не буде здаватись таким здоровим
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую! Сподіваюсь на це.
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Дякую! Сподіваюсь на це.
Поставите ліжко, тумби, все буде нормально виглядати, потім ще добре виспетесь і все буде ок, на 140 см можна вдвох спати, але так, десь колись
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ми ще й не маленькі з чоловіком. Тому й вибрала 160, а це от накрило 🤪
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Ви утріруєте, розслабтеся все ок, я в ліжках знаю толк, не один десяток спалень обставила
Свята• 11 августа 2024
Это хороший размер, не переживайте
Смешнюча• 11 августа 2024
Мы тоже заказали 160
Когда спали 140 прям тесно было
Лучше пусть займет всю спальню чем спать в темноте . Вы ж не планируете в спальне гостей встречать или спортом там заниматься
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую! 🌸
Allein74999• 11 августа 2024
Не большое. Мы не толстые, но с мужем можем тесно пересечься))) не оч комфортно

автор Катастрофа • 11 августа 2024
Ответ дляСмешнюча
Мы тоже заказали 160
Когда спали 140 прям тесно было
Саме так ) Ну спортом трохи планую, йогою ))) якийсь квадратик для цього, маю надію залишиться)))
Басноплетка• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Тю, в комнате там где 17 м планируем кровать 180 см и тумбы по 45. Это же спальня, чем больше кровать, тем лучше
автор Катастрофа • 11 августа 2024
Дякую, дівчатка, трохи заспокоїлась! Всім гарного ранку і чудового дня! 🌷🌷🌷
darinka-ali• 11 августа 2024
А ще, автор, передивитися розміри простирадл у двоспальних чи сімейних комплектах постілі. Тоді побачите, що ще й маленьке у вас ліжко. ;)
Анонім Завгосп• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
То це маленьке ліжко для вас буде.
Сегодня сержусь• 11 августа 2024
У нас 160 на двох саме раз, у сина в спальні 140 колись спали з чоловіком на його ліжку було не комфортно. Як для мене ліжко повинно бути великим і комфортним, якщо ми надуємо міняти то вже купимо на 180.
АсобеннАя• 11 августа 2024
Это небольшое. У нас с мужкм такое сейчас. Тесновато, при том что я 50 кг, а он 80 с чем-то
Щира українка• 11 августа 2024
У меня 160. Комната 17 кВ.м. Стоит почти возле окна.
Сейчас сплю с 8 леткой. Мечтаю когда сама на нем буду спать.
А вы с мужем, то меньше не надо.
Танцепесенная• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
что плохого в траходроме?
Танцепесенная• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
бред. у меня комната 17.5, все ок
ГороховаЯ• 11 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
У меня комната 16 метров и такой же размер кровати 160*200. Места в комнате предостаточно и мне одной очень комфортно на такой кровати, хоть вдоль, хоть поперек. Вы гоните, в 19 метровой комнате и вам мало места.