МамОмужа• 11 августа 2024

Ремонт, мені пристрелити електрика?

На фото спальня і то мають бути розетки з різних сторін ліжка, то тут я взагалі в шоці - 15 см різниці. В інших місцях не так критично 5-7 см різниці. Але ж розетки та вимикачі в одній кімнаті мають бути на одному рівні? Чи я не права і робота електрика чудова?
автор МамОмужа • 11 августа 2024
Ответ дляспальное место
Кстати, прикроватные тумбочки будут? Розетки над ними? За ними?
Тумбочки будут, розетки должны были быть за ними. А сейчас получается что одна за тумбой, а вторая над тумбой.

Я тут с краю постою• 11 августа 2024
У мене чоловік електрик, запитала його думку.

Сказав, що нічого страшного, це можна легко переробити.
Так що хай перероблює під лінієчку. ))
Я тут с краю постою• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Ему нарисовали где должны быть розетки и где выключатели, рисовали на листе бумаги. Может у него наоборот супер зрение и он четко масштабировал мой рисунок... Тогда выходит виновата я)))
Тепер вже на стіні відмічайте, і носом потикайте. ))
ЖаннаНеАгузарова• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Бо до цього роботу електрика контролював чоловік і він проблеми не бачив. А сьогодні я потрапила до будинку і дуже обурена.
Прибила б. Поки чорновий ремонт,хай переробляє. В мене так люстру вішав, 3 плафони над барною стійкою.І таке перекошене вішає. Кажу йому: тож порівняйте.А він мені: та ви за кілька годин вже не помітите нерівності. Що вам сказати- 7-ий рік я бачу ту криву люстру, але вже якось так підтягнув, що треба розбирати пів стелі, щоб порівянти.
Мать драконов• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Не делайте за тумбочкой, это очень неудобно, я сто раз пожалела, что так сделала.
аромат Жука• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Если вас успокоит, у меня точно такой же. Весь ремонт в новострое контролировала сама. Мужу единственное поручила, проконтролировать плинтуса. В этот раз не могла из-за работы. Поделали стыки на видных местах, криво... Заставила переделывать. Так мастер ещё и обиделся на меня
Madam Turkish• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Завтра мабуть поведу його до лікаря, перевіряти зір...
заплатите ему так же ’ косо’, на 50% меньше.
Madam Turkish• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Та в інших кімнатах у нас по-різному також. У мене претензія до цих розеток і вимикачів у вітальні, бо там 3 вимикача на різні кімнати і візуально видно що вони не на одному рівні і мені це також не подобається.
Пусть переделывает, это даже не обсуждается
Madam Turkish• 11 августа 2024
у меня подобное было с плиточником, специально куплено дорогое панно из плитки, 10 рядов, он положил 4 и начал закладывать основной фон обычной плиткой. Позвонил сказать, что у вас тут ’лишнее’. Я вначале и не поняла о чем он, до этого всегда общалась с парнями нежно- будьте любезны, пожалуйста. спасибо, и видно они расслабились. Когда поняла, что бОльшую часть денег потраченнух на испанскую плитку они просто пытаются ’слить’, при том что было все схематически начерчено и оговорено я уже по телефону не выбирала слов. И о чудо, пока я злая долетела с правого берега на левый, уже панно было переделано чудным образом.
Нельзя с ними по -хорошему, принимают доброту за лоховство.
Поэтому, автор, если ваш электрик не захочет переделать все с точностью до сантиметра и перештукатурить за свой счет - смело посылайте его нахер без оплаты и найдите другого мастера.

Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Залежить від завдання. Але правила, що в одній кімнаті на одному рівні - немає такого. У вашому випадку, повинні були бути на одному рівні від кроваті. Але це теж не 100, може у вас по проекту, з одного боку тумба, а з другого макіяжний столик?
Тобто: ви повинні були чітко окреслити завдання електрику.
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Подивилась у себе. В кожній кімнаті на одному рівні.
План проводки він вам залишить?
Як можуть бути на одному рівні? Над тумдою один рівень, над письмовим столом - інший, над комодом - ще інший. Для пилососа чи сушарки для взуття - свій рівень
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Нехай переробляє, тільки цікаво, як ви будете користуватися розетками за тумбами? Вони будуть інтегровані в тумби? А світло над ліжком у вас не буде?
Детские_Будут?• 11 августа 2024
То розетки? Или розетка и выключатель
Просто у меня например розетки возле пола, а выключатель на уровне руки. Не знала, что надо на уровне одном делать, зачем мне розетка посредине стены...
Детские_Будут?• 11 августа 2024
И как пользоваться розеткой за тумбой?
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
То розетки? Или розетка и выключатель
А я навпаки над полом не робила розеток. А їх у мене дофіга. Це як себе не любити, що кожного разу треба кланятися? Навіщо? В мене всі розетки: над прикроватними тумбами, над комодом, над тумбами під ТВ і за ТВ, над столами, над обувницею, трохи збоку але над рівнем раковин у санвузлах
parele• 11 августа 2024
Ответ дляСонячний день
Нехай переробляє нормально , якщо ні-сраним віником гоніть, бо далі буде
Я б уже сейчас гнала. Электрика - дело серьезное. Если он снаружи такое чудит, то что там внутри - страшно подумать.
parele• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Поднимите наверх, за тумбой будет неудобно пользоваться.
Уравнобешенная• 11 августа 2024
Дівчата, розетки то фігня.
В знайомих плиточник поклав плитку не по розкладці, а на свій художній смак. На претензію апелював: ну так красівше ж.
За роботу не заплатили, плитку залишили, дорого було переробляти.
Паспортний стіл• 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Нащо тумби? То якесь обов´язкове для пилу? Нащо над комодом? Що ви включаєте на ньому? Пилосос і сушарка на одному...нащо на різних? У вас якась велика стаціонарна, бо взуття намокає стльно? Покачить що то за диво. Якесь збочення?

Паспортний стіл• 11 августа 2024
Авторе, вам там пропонують для сушарки взуття окремо розетку. Спитайте може в автора допису, то може жінка електрика вашого
Детские_Будут?• 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Да не знаю, я особо ничего не включаю , кроме зарядки например , лежа в кровати. Остальное подключено постоянно
Паспортний стіл• 11 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
То розетки? Или розетка и выключатель
Пишуть, що для сушарки
Детские_Будут?• 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Ну в ванной да розетки на уровне конечно,
Детские_Будут?• 11 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Пишуть, що для сушарки
Даже не знаю что это
Паспортний стіл• 11 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Даже не знаю что это
Для взуття. Теж не знаю нащо окрема розетка на особливому рівні. Може жОна того електрика консультувала там
автор МамОмужа • 11 августа 2024
Ответ дляУравнобешенная
Дівчата, розетки то фігня.
Ой не лякайте, бо у нас це все ще попереду. Якраз будемо переходити до ремонту у санвузлах...
Natalia505• 11 августа 2024
Вимикач 90 стандарт, розетка як вам потрібно. В мене біля підлоги багато розеток.
Уравнобешенная• 11 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Це давно було, ще розкладки не популярні були.
Але раджу контролювати щодня, поки можна змусити переробити.
автор МамОмужа • 11 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Та у нас також у різних кімнатах вони в різних місцях. Але ж на фото то одна кімната... І вимикачі у двох кімнатах не однаково розташовані.
Natalia505• 11 августа 2024
Розетки насправді можуть бути будь де. Біля підлоги, разом з вимикачами і окремо. В стільницях, меблях, віконних відкосах і підвіконні, де завгодно. Мій електрик, якщо є план все робить за планом.