МамОмужа• 11 августа 2024

Ремонт, мені пристрелити електрика?

На фото спальня і то мають бути розетки з різних сторін ліжка, то тут я взагалі в шоці - 15 см різниці. В інших місцях не так критично 5-7 см різниці. Але ж розетки та вимикачі в одній кімнаті мають бути на одному рівні? Чи я не права і робота електрика чудова?
Natalia505• 11 августа 2024
Автор, мені цікаво скільки він бере за точку?

автор МамОмужа • 11 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Він робив повністю всю електрику у будинку то за все озвучив 17000 грн.
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Нащо тумби? То якесь обов´язкове для пилу? Нащо над комодом? Що ви включаєте на ньому? Пилосос і сушарка на одному...нащо на різних? У вас якась велика стаціонарна, бо взуття намокає стльно? Покачить що то за диво. Якесь збочення?
Що значить нащо тумби? Якась ви надто дивна, до того ж, авторка собі тумби спланувала. Все інше ще більший брєд сивої кобили
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Авторе, вам там пропонують для сушарки взуття окремо розетку. Спитайте може в автора допису, то може жінка електрика вашого
Ні, це ви жінка цього електрика, така ж необізнана
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Пишуть, що для сушарки
Це ви пишите. Така дивна у вас фантазія
Паспортний стіл• 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Це ви пишите. Така дивна у вас фантазія
Ні, там вище, що окрема висота повинна бути для сушарки і окремо ще для пилососа. От що не вигадають на форумі
Паспортний стіл• 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Но-но, мені ваше не треба. Робіть в рівнях для кожного рівня. Ви з іншої сім´ї, є гроші на багато розеток по багатому. Щиро рада за вас
Паспортний стіл• 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Мова не про автора, у неї то все зрозуміло й чому один рівень. У вас лише тумби й сушарки з взуттям у всіх кімнатах
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Ще раз: це ваші фантазії, читайте уважно, а не як цей електрик одним місцем, не позорьтеся. І так, над тумбами одна висота, для ТВ - інша висота, під ТВ - ще інша висота, над столом - ще один розмір. І я завбачливо розетку для сушарки для взуття передбачила - яка різниця іяк не співпадає з вашим ’всі розетки на одному рівні’. Ну може ви взуття сушете над столом або велика шанувальниця ’удлинителей’ - тоді так, однієї на всю кімнату вистачить

Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Удалено администрацией...
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Так, я вас доб´ю: в мене навіть розетка під новорічну ялинку є.
Паспортний стіл• 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Удалено администрацией...
Бабо-лебідка• 11 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Удалено администрацией...
То ж читайте. Це у вас спотворене сприйняття написаного тексту. Ви ж перекрутили напівтеми
3@йk@• 09 сентября 2024
Интересно кто подбухивает
Поліцейський патруль• 11 сентября 2024
Ответ дляМамОмужа
Бо до цього роботу електрика контролював чоловік і він проблеми не бачив. А сьогодні я потрапила до будинку і дуже обурена.
Муж не умеет пользоваться рулеткой и уровнем?)

Мы сейчас тоже в процессе ремонта. Часть сами, часть - нанимаем. Те работы, на которые нанимаем - подробно все разрисовано на схеме, и все размеры проставлены. Потом по этой же схеме сверяем, когда принимаем работу. Сантехники вообще сначала по стенам вводы/выводы разрисовали, мы еще раз пришли, сверили со схемой, подтвердили, что да, так и надо - в итоге все точно получилось.
Поліцейський патруль• 11 сентября 2024
Ответ дляМамОмужа
Ми малювали і потім ще з ним по будинку ходили і показували де мають бути розетки, а де вимикачі. Але не думала що одразу точні хрестики потрібно ставити і що взагалі так можна зробити....
Ну, вообще-то именно расставить точные ’крестики’ - это ваша ответственность, а не электрика. Или дизайнера, которого у вас нет, как я понимаю) Если вы не оговорили высоту розеток, не прописали это на схеме или не обозначили еще как-то - приглашайте снова, пусть переделывает, но по справедливости это за ваш счет должно быть.
13чудоСВЕТА• 27 сентября 2024
Ответ дляМамОмужа
Ему нарисовали где должны быть розетки и где выключатели, рисовали на листе бумаги. Может у него наоборот супер зрение и он четко масштабировал мой рисунок... Тогда выходит виновата я)))
Скупий платить двічі, а іноді і більше
У нормі, це прописано
13чудоСВЕТА• 27 сентября 2024
Ответ дляМамОмужа
А що не так з хатою?
Хазяї у яких в плані(малюнку) для електрика не прописано кількість ми від підлоги або стелі