Nastia-b135• 11 августа 2024

Куди окрім Польщі ще можна виїхати з України?

Вибачте будь ласка, порадьте ще куди можна виїхати(маю на увазі країни) Які потрібні документи мені і дитині(тільки якщо можна розвернуту відповідь) і також що потрібно для собак,до тут я її не залишу. Дякую за відповідь
Santa_n• 11 августа 2024
Будь-куди , де непотрібна віза або в ту країну, віза, якої у вас є.

СhanelKa• 11 августа 2024
А у собак є документи ?
ksusha1155• 11 августа 2024
Дуже багато країн ЄС. Для вас і дитини білметричні паспорти, дитині свід.про народження. Собаці купу документів, чіп, титры, вакцинація, міжнаррдний паспорт, паспорт здоров´я.
Елена1265• 11 августа 2024
В любую страну, все так же принимают. Единственное, нужно понимать за что вы планируете жить. За свой счет или на пособия
автор Nastia-b135 • 11 августа 2024
Ответ дляСhanelKa
А у собак є документи ?
Так,але вона не ціпована
Елена1265• 11 августа 2024
Ответ дляNastia-b135
Так,але вона не ціпована
Нужно чипировать, потом сделать вакцинацию от бешенства
СhanelKa• 11 августа 2024
Ответ дляNastia-b135
Так,але вона не ціпована
Тоді звернутися в клініку і робити документи

автор Nastia-b135 • 11 августа 2024
Ответ дляЕлена1265
У неї була в цьому році вже вакцинації від сказу, ще на початку року. Потрібно робити ще одну?
Елена1265• 11 августа 2024
Ответ дляNastia-b135
Узнайте, может титров будет достаточно
А вообще, в паспорте должна быть отметка о вакцинации
автор Nastia-b135 • 11 августа 2024
Ответ дляЕлена1265
Узнайте, может титров будет достаточно
Дуже дякую за відповідь
gdsN• 11 августа 2024
Ответ дляNastia-b135
там взагалі свіжий сертифікат треба. процес начебто 120 днів. щеплення від сказу, через місяць титри, карантин 3 місяці.
і начебто спершу треба щеплення і паспорт.. але сертифікат також потім
gdsN• 11 августа 2024
от найшла інфу.. мабуть зараз так же. поляки капець які прискіпливі зазвичай. півроку так точно чула що так.

https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/pod...

і ота форма - начебто лише в декількох місцях робиться..
автор Nastia-b135 • 11 августа 2024
Ответ дляgdsN

Який жах,в мене виникає таке відчуття, що я хочу вивезти хімічну зброю,а не тварину🤣🤣🤣🤣
автор Nastia-b135 • 11 августа 2024
Ответ дляgdsN

Дякую за інформацію
Mellisa• 11 августа 2024
Собака - чип, прививки и тест на антитела к бешенству, международный ветпаспорт. Тест делается не во всех лаборатории и ждать несколько недель.
Ехать можете куда пожелаете
Мимапроходима• 11 августа 2024
Ну да просто война уже давно идет
Мы выезжали в первые дни войны, с собакой
Собаку провезли, никто даже в паспорт не заглядывал
Даже в Англию без карантина ввезли

Да что собака, у меня на границе даже на ребенка особо не смотрели погранцы. Малый спал лицом к окну, они паспорт глянули и не просили даже его повернуть лицо к ним
А сейчас уже все на документы смотрят
Mellisa• 11 августа 2024
Загальний перелік документів для перетину кордону з твариною:

1. Розпочати підготовку необхідно з чипування (ідентифікація тварини мікрочипом).

Мікрочип – це невелика мікросхема, розміром 2х12 мм, яку вводять під шкіру тварині. На чипі зберігається основна інформація про тварину: країна походження, порода, забарвлення, кличка, щеплення, ім’я господаря та контактний номер. Зчитати інформацію можна за допомогою сканера або мобільного телефону, що підтримує технологію NFC.

Параметри чіпа визначені Постановою 576/2013 та мають відповідати наступним стандартам:

– ISO 11784 з використанням FDX-B або HDX технологій.

– ISO 11785.

Важливо! Чіп повинен бути встановлений на першому етапі підготовки. Всі аналізи зроблені до цього моменту, будуть визнані недійсними.

При цьому дані чипа мають збігатися з наданими документами, перебувати в електронній базі, а штрих-код чипа повинен бути вклеєний у ветеринарний паспорт. Чипування необхідно провести до вакцинації від сказу або одномоментно з нею.

Процедура чипування досить проста та не завдасть Вашому улюбленцю шкоди. Її проводять у ветеринарній клініці. Орієнтовна вартість 500-700 гривень.

2. Щеплення від сказу – вакцинація має бути проведена лише у ветеринарній клініці. При цьому вакцина проти сказу має бути сертифікованою та відповідати стандарту WHO. У ветеринарному паспорті мають бути зроблені відповідні відмітки, які необхідно засвідчити підписом лікаря та печаткою клініки.

Звертаємо Вашу увагу, що проводити аналіз на антитіла до сказу можливо лише через 30 днів з моменту останньої вакцинації. Тому зробити щеплення необхідно не раніше, ніж за 30 днів до відбору проби та не пізніше, ніж за рік до дослідження.

При першій вакцинації повноцінно захищеною від хвороби тварина стає через 21 день після її проведення. У разі введення бустерних доз – у день введення.

Вартість послуги від 150 гривень та залежить від обраної вакцини.

3. Тест на титри антитіл проти сказу – лабораторне дослідження, яке дозволяє встановити ступінь антитіл проти сказу, тобто дізнатись чи захищена Ваша тварина після щеплення. Якщо титр антитіл менший встановленої норми, то тварину необхідно повторно вакцинувати проти сказу. На формування імунітету впливає ряд факторів: порода, вид, вік, кратність вакцинації тощо.

Важливо! Тест на титр антитіл до сказу здається не пізніше, ніж за три місяці до вивезення тварини за кордон. Дослідження проводиться в лабораторіях, визнаних Європейським Союзом. Список таких лабораторій за посиланням.

Орієнтовна вартість дослідження від 2200 гривень.Термінове проведення дослідження буде коштувати від 4000 гривень.

4. Паспорт європейського зразка, виданий державними ветеринарними закладами. Заповнюється документ англійською та українською мовами й діє до кінця життя тварини. Орієнтовна вартість оформлення близько 400 грн.

https://visitukraine.today/uk/blog/1104/traveling-...
Mellisa• 11 августа 2024
Ответ дляМимапроходима
Ну да просто война уже давно идет
Даже в Англию без карантина ввезли

А сейчас уже все на документы смотрят
В июне 22 года уже нужны были документы на животных и поляки проверяли их очень внимательно
Мимапроходима• 11 августа 2024
Ответ дляMellisa
может быть, мы выезжали 1 или 2 марта, тогда была полная неразбериха, у собаки был паспорт без прививок, прививки мы уже в Польше делали, но на границе тогда и на собаку никто особо не смотрел, зашли в автобус, раздали детям печенье-йогурты-воду и остальным, кто хотел тот брал, еще польские погранцы помимо еды-снеков-питья детские игрушки на выбор давали, малый Олафа взял.

Мимапроходима• 11 августа 2024
Я долго шутила, что в этой неразберихе я могла вообще левого ребенка вывезти, никто его даже не разбудил (куртка-капюшон-лицом к окну)

—
По вашей теме, автор, спокойно делайте прививки собаке и выезжайте с ней, не бросайте ее. все будет хорошо
Mellisa• 11 августа 2024
Документы, которые нужны - закордонный паспорт ваш и ребенка, свидетельство о рождении ребенка и ваш тоже лучше взять. Я бы взяла еще права, свидетельство о браке/разводе, карту прививок ребенка , свои и ребенка аттестаты, дипломы, трудовую книгу, сертификаты там всякие…
автор Nastia-b135 • 11 августа 2024
Ответ дляMellisa
Дякую
Contento• 12 августа 2024
Ответ дляNastia-b135
Вам с собакой ещё и жильё будет гораздо сложнее найти , чем без неё. Так что скучно вам не будет.