Вареничніца• 12 августа в 16:51
Признаки, что скоро начнутся месячные у девочки
Мамы девочек подростков, какие признаки, что в ближайшее время начнутся месячные?
Кукарикуууууу• 12 августа в 16:52
Якщо у вас вдома дівчинка передпідліток - вже час мати і книжечки про статеве дозрівання і почитати і вам і дівчинці.
ЛижТолько• 12 августа в 16:53
Після того, як почало рости волосся пройшло приблизно півтора року до початку місячних
Є класна книга «Без маячні про перші місячні». В ній докладно розписано
А взагалі частіше місячні починаються в той же період, шо і у мами
Викликаю на дебати• 12 августа в 16:55
скажу по собі і читала тут теж. почалися бєлі і десь через рік почались місячні
Доставучая• 12 августа в 16:56
В мед. источниках можно прочитать, что в среднем через 2 года от начала роста груди и 1 год от появления белей. По факту - что угодно и как угодно.
Маю натхнення• 12 августа в 16:58
Ответ дляВикликаю на дебати
у меня тоже так было примерно
Техпаспорт на медузу• 12 августа в 17:30
Очень по-разному, например дочка 12 лет, уже 168 рост и 55кг вес - и нет еще, только другие признаки появились, так что наверно еще неск месяцев есть в запасе.
У меня в 12 уже были, весила я поменьше точно, но рост тоже высокий был
Слобожаночка• 12 августа в 17:54
Грудь выросла, кожа на лице стала хуже, на носу мелкие прыщики, по линии роста волос на лбу.
Гага Газу• 12 августа в 19:35
Ответ дляВикликаю на дебати
Що таке бєлі? Це якою мовою? Гугл не знаходить? Це білі виділення?
Доставучая• 12 августа в 19:54
Ответ дляГага Газу
Пишу вірші, дорого• 12 августа в 19:59
Оволосіння лобка, волосся під пахвами, ріст грудей, перепади настрою, білі виділення.
Це у моєї такі були
Ще кажуть що набір ваги, але моя не набрала
Це у моєї такі були
Викликаю на дебати• 13 августа в 10:35
Ответ дляГага Газу
українською не знаю як( бєлі-російською. білі виділення
Баба_Воля• 28 августа в 22:08
Ответ дляПишу вірші, дорого
Це у моєї такі були
А з якою вагою і зростом почалися?
Пишу вірші, дорого• 29 августа в 08:08
Ответ дляБаба_Воля
А з якою вагою і зростом почалися?
164/37
Мілася-6892• 06 сентября в 08:25
Ответ дляСамоучка
Почему она у вас такая худая?
Генетика, отец худой очень и его родители.
Да и ест плохо)) ягоды и фрукты обожает, другую еду не запхнеш))
Мэри Попкинс• 15 сентября в 00:08
Ответ дляПишу вірші, дорого
164/37
Моя 160 и 45 и то я сильно переживала, что худая очень