підкажіть панянки будь ласка хто на цьому розуміється:
мені потрібен 1 тон придбати, можна менше.
через біржу не можу, там ліміти і не всюди верифікацію можу навіть пройти через паперовий паспорт.
якщо у гаманці в телезі через р2р купити і вивести потім на тонкіпер, потрібно саме на тонкіпер? в тонкіпер теж ліміти
Пез Году Неделя• 13 августа 2024
Я якраз так і купувала тон. В гаманці тг через р2р купувала. А потім з гаманця перекидала на тонкіпер
Кондуктор трамвая• 13 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
А можна з гаманця продати хамстери через p2p,щоб на біржу не виводити