Гореотума• 13 августа 2024

Що не кажіть, а не спати ніч в 45 - це не те саме, що а молодості.....

Ну от було декілька тривог за ніч (Київ) - я завжди прокидаюсь подивитись в ТГ, що куди летить і наскільки серйозно, щоб вирішити, чи будити дитину, чи переводити її в коридор або тамбур, чи нехай далі спить. Коли це раз за ніч, то ще нічого. Але таке як сьогодні.... Майже не спала. Стан - не просто не виспана, а наче із серцем погано, хоча не маю серцево-судинних захворювань. "Привіт" мамам малих дітей, що народили в 40+ - напевно, у вас нічні няні. Бо всі ці коменти в стилі "для мене нічого не змінилось, почуваюсь прекрасно і повна сил і енергії" виглядають доволі лицемірно.
tamila363• 13 августа 2024
Полностью с вами согласна. Ездила недавно на автобусе в Польшу. Там после ночи там, приходила в себя полдня. И поспала, и кофе попила, но сил нет было, состояние паршивое.
Стефанія• 13 августа 2024
Мне что в 18-25 это было сложно, потом как варенная, что сейчас, в 40+

Чтоб сказать, что стало кардинально хуже - то нет.
Olga_72• 13 августа 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Результаты на лице , отечность и т д
И в 45 организм восстанавливается медленно
А якщоб дитини не було, то організм швидше б відновлювався би? Щоб не було отечності менше солі, і більше рухатись вдень. Матусі рухаються набагато більше, ніж ті що в цьому віці не мають маленьких дітей. І ще матусі мають більш здорове харчування, бо дітям потрібна здорова їжа.
Я не чарівниця вам• 13 августа 2024
Мне 30, только вот утром вспоминала, как в 18 могла гулять всю ночь по городу с парнем и потом утром на пары шла.
автор Гореотума • 13 августа 2024
Ответ дляЛісАпетная
От і думайте за себе.
Мені значно легше з дитиною зараз в 38, ніж було у 25. І дитина здоровіша, сил, мотивації більше і фінансів. То про що мова?
Мені в 38 теж було нескладно. Мова про 45+. От як дійдете до такого віку, тоді можете з впевненістю щось казати. Але ж все одно у вас на той момент не буде малої дитини віком до 3-х років.
Снегопадка• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Чесно, я вже майже не стресую, звикла. Просто роблю це, як свого роду обов´язок. Але ж все одно відсутність нормального безперервного сну відчувається одразу.
А ще є купа професій коли люди вночі не сплять і ще більше у стресі
Можете їх згадати а не мам 45+
Вареничніца• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Ви знаєте , моїй мамі 60 , вона ще на 2 роботах працює , а ввечері йде на дискотеку тим кому за 50 , живе за кордоном... Енергії у неї більше ніж у мене в 40 ... То ж мабудь це ще залежить від людини
Ms. При теле• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Так, обов´язково. Щоб підкреслити, що все, що пишеться на цьому форумі, треба ділити на 2 як мінімум. Бо тут всі не тільки дружини айтішників і дами з доходом 200тис +, але й невтомні мами-супергероїні, які після безсонної ночі можуть зробити генеральне прибирання, зготувати 10+ блюд, вийти на прогулянку з дитиною 2 рази по 2 години і зашеймити всіх, хто цього не може зробити.
Я з юності погано переношу недосип, тобто що в 20ть, що в 40. Тож стала мамою 40+, яка різниця)
Попа как у Кардашьян• 13 августа 2024
Люди умеют оправдать любую дичь.
Войну и коррупцию оправдали, смертную казнь, а вы о детях в 40+))
ЛісАпетная• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
В 45+ народжуюсь одиниці, хто дійсно цього хоче і дитина важливіша за все інше, а 40-45 це не старість ще
Кракадэ• 13 августа 2024
Думала секс всю ніч був дикий шалений
Зайшла почитати подробиці

А тут таке не цікаве все
Електрохарчування• 13 августа 2024
Ответ дляСірничок
У мене в 75 свекруха так гоняє,що я по рівняння з нею років на 250 повинна бути старішою..
Це від здоров´я залежить,а не від віку
Згодна. Я в юності по клубам і всяким ’гулькам’ не ходила, навіть у 16-20, не тому що була ’прилічна дівчина’ чи забороняли, а тому що не могла витримувати нічні неспання, мені треба було вночі спати, інакше прямо біда. Зараз 36, трохи витриваліше стала в цьому плані.
Танго утрьох• 13 августа 2024
Автор, я з вами. В інституті могла танцювати всю ніч на дискотеці, прийти прийняти душ, переодягнутись, піти екзамен здати на відмінно і ввечері ще на підробітку. Сьогодні вночі не могла довго заснути, потім 4 рази тривога, завжди прокидаюсь і читаю ТГ. Зранку просто як пельмень. Вже вечір, а я не можу згребти себе до купи і досі
Мадам Тю-лю-лю• 13 августа 2024
Ответ дляOlga_72
Двигаться добровольно и вынужденно - это разные вещи. Ну и про питание - без детей ешь когда хочешь и нужно, а с ними - когда успел. Это офигеть как для здоровья полезно. Особенно в 45.
Мадам Тю-лю-лю• 13 августа 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А я на работу по 12 часов)))
Мадам Тю-лю-лю• 13 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Моя в 60 работала, ходила на пилатес, еще и по свиданиям бегала. Но это определенный режим, организм привыкает и ему норм. А есели сегодня два раза за ночь проснулся, а завтра 10 - то и будешь как овощ.
Olga_72• 13 августа 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
То ви ще не зрозуміли, що корисно, а що ні. Їсти коли встигаєш, набагато корисніше. Голод, голод і ще раз голод.
Бойова• 13 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Згодна на всі 100%, деякі від однієї думки втомлюються, а деяких нічого не зупинить, ні вік, ні обставини))) Знайома в 44 народила, з неї рекламу енерджайзира знімати можна, де вони з донькою тільки не бувають, на всіх гуртках, на концертах, їздять в маленькі подорожі, донька товариська і дуже розвинути. Різниця між дітьми більше 20 років, першому увагу приділяла більш бабуся, все часу не вистачало, зараз і час є, і дитина в радість, мабуть з роками і мізки працюють краще у деяких)) і не ниє))
Чумачечая_• 13 августа 2024
Мне 38, младенцу 4 месяца и есть с чем сравнить - старшую в 22 родила. Как тут любят писать «не все так однозначно»))))) - младенец младенцу рознь. У меня этот все 4 месяца орет дурниной и по ночам каждые полтора часа подъем, а со старшей я всю ночь спала и криков никаких не было, днем могла 10 минут с колясочкой походить, пока она не заснет, и потом сидеть на лавочке, а не как сейчас кроссы наматывать, потому что если вдруг остановилась дольше чем на минуту, малой сразу просыпается и в крик.
Конечно я устаю, но с таким графиком как у меня сейчас я б и в 22 сдохла.
Шеллар• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Ні-ні, ви ще молода. Суттєві зміни десь після 40 починаються. Причому в плані саме сну нічного. Якщо жінка спить норм, ніяких суттєвих змін самопочуття немає (ну, якщо звісно, немає якихось захворювань). Саме сон - той самий лакмусовий папірець, який одразу проявляє все.
Автор, це ж Порадниця, ну які вікові зміни?
Тут в сорок виглядають на двадцять, однокласники синів думають, що це старша сестра, а цнотливі айтішники 30-ти рочків обивають пороги.
А по темі Ви праві, недосип з віком переноситься все важче.
Мира всем• 13 августа 2024
Ответ дляБурундучиха
Мені 36, мала дитина. Мені ’привіт’, чи я ще живчик?
Еще живчик
ОйЙой• 13 августа 2024
Ой, согласна автор с вами. И пили- гуляли ночь напролёт в молодости, а утром ещё на пары шли в институт. Мне 50 и у меня маленькая внучка 3х лет. Когда она уходит, я просто лежу тихонько на диване не шевелюсь)) , а если бы это я родила и она бы не уходила от меня.... страшно подумать))
Прилипало• 13 августа 2024
я теж сьогодні кляла тих дибілів яки відмили кошти та встановили в дарницькому р-ні гучномовці. що тепер вночі можна обісратися як воно волати починає, типу для чого? сховищ в нас немає тільки в метро .до нього 20-30 хв пішки,ніхто туди не йде ,а те що побудили і потім заснути я наприклад не можу ,то щоб вони так обсиралися ...
Сплюшка• 13 августа 2024
Меня мама в 40 родила, и всегда спала. Для неё декрет был отдыхом. Потому что в детстве я всегда спала, по 12 часов, беспробудно, с 19 и до 7 утра да и вообще была спокойным ребенком. Так что это от ребёнка всё зависит. Ну а вообще я думаю не спать всегда тяжело, мне что в 18 было тяжело не спать, что сейчас в 30. Не знаю, как тут пишут, что в 18 после ночной смены или дискотеки на учебу шли, или до утра к экзаменам готовились. Я такого не испытала. Если ночной переезд, я что в 18 что в 30 я одинаково хреново без сна чувствую.
Колгоспниця• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Ну как по мне вы и есть такая неутомимая мама , чтобы контролировать травоги нужно супер здоровье и физическое и психическое.
Малая Налегке• 13 августа 2024
Та я вам більше скажу і 40 безсонна ніч,то не дуже(((