Гореотума• 13 августа 2024

Що не кажіть, а не спати ніч в 45 - це не те саме, що а молодості.....

Ну от було декілька тривог за ніч (Київ) - я завжди прокидаюсь подивитись в ТГ, що куди летить і наскільки серйозно, щоб вирішити, чи будити дитину, чи переводити її в коридор або тамбур, чи нехай далі спить. Коли це раз за ніч, то ще нічого. Але таке як сьогодні.... Майже не спала. Стан - не просто не виспана, а наче із серцем погано, хоча не маю серцево-судинних захворювань. "Привіт" мамам малих дітей, що народили в 40+ - напевно, у вас нічні няні. Бо всі ці коменти в стилі "для мене нічого не змінилось, почуваюсь прекрасно і повна сил і енергії" виглядають доволі лицемірно.
Оля_с_киркою• 13 августа 2024
То звісно. На все своя пора.
Котики-муркотики• 13 августа 2024
Ответ дляСірничок
А вона не перейшла,ця авторка?
Обвинувативши людей.
Почитайте ще відповіді цього токса.
Виходжу з її теми, брудна вона
У автора систематический недосып, вот она и бросается на людей уже 😢😞
Я не Сірожа• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Так, обов´язково. Щоб підкреслити, що все, що пишеться на цьому форумі, треба ділити на 2 як мінімум. Бо тут всі не тільки дружини айтішників і дами з доходом 200тис +, але й невтомні мами-супергероїні, які після безсонної ночі можуть зробити генеральне прибирання, зготувати 10+ блюд, вийти на прогулянку з дитиною 2 рази по 2 години і зашеймити всіх, хто цього не може зробити.
Вибачте, ви серйозно?
В купі міст та сіл тревоги перманентно, і цілими ночами в тому числі. І всі потім встають і йдуть людей лікувати, дітей доглядати, податки рахувати, хліб пекти, пожежі гасити, на городах працювати... і дуже багатьом з цих людей 45+.
І так, похід по магазинам та прибирання в таких містах та селах теж ніхто не відміняє.
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
Вот вы уже пишите оскарбления.и переходите на личности
Серйозно? Автор почала із безсонної ночі через тривог і прямо осудила мам після 40, це не оскорбила?
автор Гореотума • 13 августа 2024
Ответ дляБурундучиха
Мені 36, мала дитина. Мені ’привіт’, чи я ще живчик?
Ні-ні, ви ще молода. Суттєві зміни десь після 40 починаються. Причому в плані саме сну нічного. Якщо жінка спить норм, ніяких суттєвих змін самопочуття немає (ну, якщо звісно, немає якихось захворювань). Саме сон - той самий лакмусовий папірець, який одразу проявляє все.
Куратор дебошей• 13 августа 2024
Откуда мы знаем ваш образ жизни🤷‍♀️ нельзя же всех по себе судить. Есть люди - совы, они просто не спят ночью, так их биоритмы работают. Это пример. Есть активные, есть вечно уставшие… все разные. Обвинять кого то - это глупо
Оля_с_киркою• 13 августа 2024
Ответ дляСірничок
Це просто заздрість 🤣
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
У вас так точно
Котики-муркотики• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Вы давно у гинеколога были? Сходите. Можно мелатонин пропить, стелиться сразу в коридоре и спать плюс минус без нескольких пробуждений за ночь.
ТаПрямТам• 13 августа 2024
Ответ дляБурундучиха
В 36 і в 40+ це величезна різниця
Джага-джага• 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я тоже читала в темах, что старородящие после 40 лет писали отлично себя чувствуют.
Я б в таком возрасте предпочла бы спать всю ночь, а не вставать к ребёнку.
Несу пургу• 13 августа 2024
Автор люто заздрить , чужим грошам( тому в її уяві легше просто сказати та то люди придумали) бо інакше її розірве від правди і також заздрить людській енергії. Але тими заздрощами лише вичерпують свою енергію
Джага-джага• 13 августа 2024
Ответ дляНесу пургу
Ото вы закрутился сюжет. А вообще здесь любят чуть что писать про зависть
Цирк на дроті• 13 августа 2024
Буває жінки в 40 народжують і по відчуттях вони ще гори звернуть, але це оманливо. Рік чи два і різко здають і сиплеться все одразу.
Треба враховувати ці ризики. 40 років для жінки дуже явна межа між молодістю і зрілим віком. І вона не може пройти непомітно, не треба ’обольщаться’ на цей рахунок.
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
Та ок, може і я і багато хто, але це не значить що хтось має право їх осуджувати, або тим більше після безсонної ночі під обстрілами писати які вони фе
автор Гореотума • 13 августа 2024
Ответ дляСірничок
В сенсі?
Вона обвинуватила людей в ліцемірстві.
А насправді деякі люди і в 60 ще можуть не хворіти так як 40 річні .
Були б ви лікарем знали би😁
Читайте уважно. Пишу не про хвороби. А про те, що в 40+ організм вже налаштований жити в більш спокійному режимі, ніж бігати навколо грудної дитини. Ви можете бути суперенергійною і здоровою жінкою 45+, маючи дитину 15ти років. Але народіть маля і після року безсонних ночей зрозумієте, що не спати в 30 і в 40+ - то дві великі різниці.
Пригощаю кашею• 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та там и женам айтишников уже досталось и всем остальным.
Прорвало)
Типа «и я сейчас не о бессонных ночах»🤣
Куратор дебошей• 13 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
Я вообще не встаю ночью, ребенок спит и я тоже, так с его 3-х мес. Он на ив. Я не для спора, мне нет еще 45, просто к тому, что не всегда в материнстве есть опция - не спать ночами…
Котики-муркотики• 13 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
Старородящие?
автор Гореотума • 13 августа 2024
Ответ дляSo_so
Вот что Вас задевает, тогда понятно)
Так. Не люблю лицемірство.
Джага-джага• 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та это форум, все равно если б обсуждали в реале, думаю автор придерживалась своего мнения. Вы просто цепляется к словам
Котики-муркотики• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Так. Не люблю лицемірство.
В чем лицемерие? В том, что у всех по-разному?
західний_діалект• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Чесно, я вже майже не стресую, звикла. Просто роблю це, як свого роду обов´язок. Але ж все одно відсутність нормального безперервного сну відчувається одразу.
Виснажує не стільки відсутність сну, скільки оце ’прокинувся-ліг’. Я якщо ляжу в 3 і прокинусь в 8 буду досить жвава, а якщо ляжу в 23-00 але кілька разів прокинусь за ніч, буду розбита
Горня капучіно• 13 августа 2024
У многих советчиц и возраст и полномасштабная война совпали (
Нормально спать прекратила с осени 2021, когда пошла информация от западных аналитиков с картами, как нас окружают. Было ясно, что в этот раз попрут со всех сторон. Спала по 3-4 часа. Мысли, сны. При это страха не было, но понимание, что на нас попрет орда без правил и жалости ко всем. Снотворное не помогало.
Потом уже и многие из нас спать прекратили. Немножко успокаиваться стала в прошлом году, даже днем начала досыпать. А с весны этого года снова по 3-4 часа, причем просыпаюсь за минуту-три, как начинает орать сирена за окном. У меня еще и сирены области и города вместе орут, или когда какая начнет раньше.
вспоминаю себя еще года 4 назад, как спокойно могла работать ночью, создавала презентации и отчеты намного быстрее, чем днем, и затем часик на сон, а потом на работу шла, или снова пахать из дома, и хоть бы хны. А сейчас пытаюсь и не могу.
Барабан для дорослих• 13 августа 2024
Мені 40, народила я в 26, і повірте не спати через дитину, для мене в будь якому віці важко. Як згадаю перший рік сина. То мені ніколи в житті не було так важко за все моє життя.
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
Та да, я просто з роботи прийду і мені насрати на мам після 40 і жінок айтішників, а тут обстріли і в людини така думка🤷‍♀️
Джага-джага• 13 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Старородящие?
Да, мед термин

С точки зрения современной медицины ’поздними родами’ считаются первые роды женщины старше 35 лет. Но так было не всегда.
автор Гореотума • 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Я ще не з´їхала з глузду, щоб вагітніти в 46 років.. Дитина в мене є, це ж ясно з посту. Чоловік теж, якщо що. Готує сніданок, жаліючи мене, яка була ’на стражі’ їхнього з донькою спокою всю ніч. Так що трохи менше жовчі, будь ласка :)
So_so• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Так. Не люблю лицемірство.
Я поняла. Айтишники все эти, хорошие зп, энергичные люди, разве это бывает? Никогда. Это ж специально всё сочиняют, чтобы Вас позлить.
Всё очень плохо, на самом деле.
Котики-муркотики• 13 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
Да, мед термин

Нет такого медицинского термина. Это акушерский абьюз.