интайм_не_предлагать• 13 августа 2024

Продають їжу у підземному переході Києва

Заважають ходити, там черги вишукуються, пахне неприємно, бо там і мʼясо і сало продають з ящиків без холодильників. У поліцію зверталась, дільничий не передзвонив. У переході висить з обох сторін табличка про штраф та вилучення товару яким торгують.
Партизанка• 13 августа 2024
Удалено администрацией...

Лепетун• 13 августа 2024
Ответ дляАноним_1858
Та може нехай кожен займається своїми справами?
Класс, может ещё торговцев наркотиками не трогать? Ну зарабатывают люди, понять надо.
Дуболом• 13 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
СкиниУскачи!• 13 августа 2024
Ответ дляМайор Медуза
Що ж вам так спокою не дають « торгаші»??
Подумайте про те що кожен заробляє як може! І в наш нелегкий час потрібно допомагати один одному а не срати! Якщо вам нема чим допомогти ( читай не купуєте таке), то просто пройдіть повз мовчки і все!
Кожен намагається штовхнути або вкусити того, хто слабший за нього. Поцікавитись, а чому люди не можуть продати свою продукцію на ринках за нормальною ціною авторові і їй подібним на думку не спадає.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 августа 2024
Ответ дляДуболом
Удалено администрацией...
Неробименінерви• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
А ще прийнято мати людський рівень життя, а не харчуватися помиями сумнівної якості з рук торгашки в переході, де бомжі сплять
Так само як і отримувати зарплату щоб на такий рівень життя її хватило. Нема зарплати на нормальне життя = нема грошей на достойне харчування= кожен шукає як заробити щоб хоч на помиї хватило. Тому які претензії до звичайний людей?
Стриптизерка• 13 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Так нагорі, перед підземкою також продають, нема питань. Може до вас у підїдз зайти, там тепло, чисто, будуть торгувати салом та творожком? М? Як вам? Та ще туалет є.
норм, не придется на рынок ходить)
СкиниУскачи!• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Авторе, 1551. Завантажуйте додаток і робіть фотофіксацію
Вам анонімний бан дали за завантаження додатку чи за фотофіксацію?
Лепетун• 13 августа 2024
Ответ дляПартизанка
Удалено администрацией...
Я вполне счастлива, но когда вокруг разводят помойку мне неприятно. Как и любому адекватному человеку

Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Пусть продают в отведенных для этого местах
да, пусть бедняки ходят в рестораны за фуагра и столетним вином
Рожева юбка• 13 августа 2024
У фейсбуці знайдіть сторінки Кличка та КМДА. Киньте їм інформацію, краще з фотками. Бо у нас із переходів вже давно усіх повиганяли.
Стриптизерка• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Заробляють незаконним чином, розводячи антисанітарію? Однак...
Я бачу безліч оголошень на вакансії до мережевих супермаркетів. Як нічого не вмієш, окрім стояти в переході, може, краще за касу в АТБ сісти?
вы на кассе работали? это ад
Лепетун• 13 августа 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А вас не волнует то, что из покупатели могут отправиться их продукцией?
На них пофиг?
Дуболом• 13 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
От коли вас хтось пирне ножем, або дитинці вашій продадуть наркоту, ви пригадайте оцю свою останню фразу: ’які претензії до звичайний людей?’
Чумацький Шлях• 13 августа 2024
Звоните на 1551
Лепетун• 13 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Нет, пусть просто соблюдают минимальные правила торговли, и не несут потенциальный вред покупателям
Дуболом• 13 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
oboeva• 13 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Знову до поліції дзвонити? Який у вас досвід?
вам это чем мешает,ну заработает кто-то себе копейку
Zelenkа• 13 августа 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Люди у нас добрі, душевні та богобоязливі. У недавній темі раділи, що ’хатки’ для котів порубали чи спалили, а тим, хто підгодовував, фарбою облили двері. Вже не пам´ятаю всіх подробиць.
При цьому купують гниль з рук у переході. А якщо травонуться, верещать про закони і поганих президентів)

Лепетун• 13 августа 2024
Ответ дляoboeva
А кто-то заразиться, проведет время в больнице, возможно умрет. Подумаешь.
СкиниУскачи!• 13 августа 2024
Ответ дляЛепетун
На них пофиг?
На багатьох ринках випадкова людина, яка не має постійного місця у м´ясному павільйоні, тобто не перекуп, свою продукцію реалізувати не зможе навіть якщо захоче.
Неробименінерви• 13 августа 2024
Ответ дляДуболом
Ви не бачите різницю між продажем сала в переході і наркотою? Не хочете оформити ФОП і легально продавати наркотики чи бігати по вулиці і людей ножем штрикати?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 августа 2024
Ответ дляДуболом
Удалено администрацией...
Лепетун• 13 августа 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Так пусто оформит документы я пройдет сан экспертизу и так далее
ЗаведУющая• 13 августа 2024
Ответ дляДуболом
У 102.
Буде адмін штраф за торгівлю з рук без дозвільних документів.
Їх поліція і кришує,скоріш за все
Куратор дебошей• 13 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Та може хай таблички знімуть чи прогонять торгашей
Как давно у вас был секс? Если женщину плохо имеют ночью, то она всех имеет днем))))
Hench• 13 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Беру мішок грошей, роздаю торгашам, вони тікають додому, всі задоволені. Завтра все по новій.
Лепетун• 13 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
И тот, и тот нарушает закон. Более того, у обоих этих нарушений может быть летальный исход.
Стриптизерка• 13 августа 2024
Ответ дляЛепетун
вот представляю как дяденька, который продает у нас под маркетом по четвергам молоко, творог и сметану сначала бегает по экспертизам, ага
Стриптизерка• 13 августа 2024
Ответ дляКуратор дебошей