интайм_не_предлагать• 13 августа 2024

Продають їжу у підземному переході Києва

Заважають ходити, там черги вишукуються, пахне неприємно, бо там і мʼясо і сало продають з ящиків без холодильників. У поліцію зверталась, дільничий не передзвонив. У переході висить з обох сторін табличка про штраф та вилучення товару яким торгують.
КротоТо• 13 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Ее изначально не должны в таком месте продавать.
И мусорные баки должны быть все исправно, и контейнеры для мусора в общественных местах должны стоять, и канализационные трубы должны вовремя менять......
Список можно продолжать бесконечно.
Но в нашей стране спасение утопающих дело рук самих утопающих. Если у таких торгашей перестанут покупать - они автоматически уйдут

Лепетун• 13 августа 2024
Ответ дляКротоТо
Список можно продолжать бесконечно.
Ну с этим про лес нет особых.
Если что то не идеально - это не повод на другие сферы забивать
Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляФайна цьоця
А никто за кассу не посадит этих продавцов, да и платят за кассой куда меньше
Чому? Некваліфікована праця доступна майже всім, навіть не знаю, ким треба бути, щоб не взяли
Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Не от хорошей жизни они там стоят.Не нравится-не покупайте
То що, треба жаліти їх і дозволяти незаконну торгівлю? А я теж хочу, щоб мене жаліли, піду до вас у під´їзд торгувати салом і яйцями
Виправлялочка• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Зачем эти крайности? Идите в верховную раду и там наводите порядок, а не взялись за низшее звено
Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляСтриптизерка
вы на кассе работали? это ад
Не працювала. Та не треба бути досвідченою касиркою, аби усвідомлювати, що стояти в переході, де сцють, сплять бомжі, вештаються наркомани (і охорона не врятує, камер немає, як в супермаркеті, краса!) набагато складніше
Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Вам анонімний бан дали за завантаження додатку чи за фотофіксацію?
А вам?
Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Це не ’низшее звено’, це шахраї. Це щось нижче дна
Ви знаєте, моя мама була такою самою продавчинею, тільки на офіційному ринку. У 2014 його закрили. І чомусь мама, жінка 45 років, маючи смертельно хворого батька і дитину-підлітка, якого треба було готувати до вступу в університет, взяла себе в руки, вивчила СММ самостійно, без курсів (бо їх банально не було на той час) і перевела бізнес в онлайн. Віддалено працює 10 років. До цього 25+ років морозила одне місце на ринку. То чому я маю співчувати ледарям, котрі нічого не можуть кращого, ніж паразитувати і наводити безлад?
Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Так само як і отримувати зарплату щоб на такий рівень життя її хватило. Нема зарплати на нормальне життя = нема грошей на достойне харчування= кожен шукає як заробити щоб хоч на помиї хватило. Тому які претензії до звичайний людей?
Це не звичайні люди, це паразити. Можете почитати мій коментар вище, у мене мама так само торгувала, правда, на ринку, і чомусь вона змогла в 45 років перевлашиуватися на нормальну роботу, відкрила бізнес онлайн. Тому не треба мені розповідати про ’звичайних людей’. Це нероби, ледарі, що завгодно, а не звичайні люди

Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
На багатьох ринках випадкова людина, яка не має постійного місця у м´ясному павільйоні, тобто не перекуп, свою продукцію реалізувати не зможе навіть якщо захоче.
То хай попіклується, щоб мати місце
Виправлялочка• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Ну не всем же быть такими ,как ваша мама.У вашей мамы так, а у них по-другому.Торговать это тоже не легко.Какое вам дело к этим продавцам или у вас нет своей жизни?
КротоТо• 13 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Ну с этим про лес нет особых.
Хорошо что в вашем городе таких проблем нет.
Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Моє діло таке, що вони порушують закон, розводять бомжатню в переході, тим самим перешкоджаючи проходу, і зпвдають клопіт. Про якісь продукції мовчу. Дуже приємно їсти м´ясо, приправлене пилом з підлоги переходу і проїжджої частини поряд.
Хто хоче, той працює чесно. Хто не хоче — шукає виправдання. Я не дозволю влаштувати Сомалі в моєму місті. І так, я ходжу фотографую незаконну торгівлю, ями-кратери посеред дороги. Кожен день. І кожен день навколо мене робиться благоустрій. Біля мого дому були цілі ряди МАФів, зараз жодного. І мій район нарешті схожий на житловий масив, а не притон
Виправлялочка• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
В каком районе живёте? Не нравится-не покупайте,вас никто не заставляет.Я смотрю вам нечем заняться.
Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Не розповсюджуватиму цю інформацію. Звісно, багато байдужих, як ви. Та мені до цього немає діла. Якщо в моїх силах зробити хоча б мізерний внесок, я зроблю. І не скиглитиму про погану владу, мера, президента, а в нас так полюбляють це робити.
Зрозумійте одну річ: якби 100% населення мого міста розділяло мою думку, воно було б найкращим по всіх параметрах. Якби 100% жителів були ваших поглядів, Україна перетворилася б на щось між Угандою і Зімбабве
Виправлялочка• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Вы только жалуетесь и указываете.Какой вклад вы лично внесли для города, для вашего района?
Неробименінерви• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Ну так ваша мама до 45 років була ледарем і паразитом. Обставини її змусили відірвати попу і почати працювати лише після 45 років. Спитайте маму чому вона так довго не хотіла бути звичайною працьовитою людиною а на ринку штани протирала паразитуючи на інших. Може вона вам пояснить.
Goku5927• 13 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Вона платила податки всі ці роки, тому давайте ви краще на свою сім´ю будете дивитися
Неробименінерви• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Мені навіщо дивитися? Це ж не я називаю людину котра торгує неробою і ледарем. Ваші слова. Чи чужих можна а вашу зась?

Виправлялочка• 13 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ні, її мама цяця
Файна цьоця• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Обычным человеком у которого за спиной опыт работы чуть выше чем продавец
Файна цьоця• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Наоборот, в маркете намного сложнее, а там ты сам себе хозяин
Файна цьоця• 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Ещё бы вы знали что происходит с мясом для макетов и мясокомбинатов, то вообще перестали бы есть продукты 🤣
автор интайм_не_предлагать • 13 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Клас! Це ви у Києві?