Наши Боги Войны , наши Козаки , взяли в плен срочников русских в большом количестве. И сейчас кацапские срочники обращаются к своему Кощею , с просьбой поменять их на Азовцев. Вы представляете что будет , если Путин не поменяет ? Мамки этих детей Путина разорвут .. Вы сейчас будете говорить что за 2,5 года войны , мамкам было плевать ., но в этом случае другое дело , птенчики, которые вчера детьми были , тут может быть сюрприз от мамок кацапских , да и вообще если Путин откажет, его возненавидят многие из его бывшие поклонников. Ещё один гвоздик в гроб Путина
Ответ дляLudaSHS
Почему б вам не ’не молчать’, и не делать темы?
Тому що форум- це не місце моєї роботи(на відміну від Вас)) Я заходжу сюди, як і багато інших за порадою чи потрібною інфо або ж за підтримкою( так я про Хвилювалки), але точно не за пропагандою, яка ллється у вуха з телемарафону і від ’маньки’ (група ботів з певним куратором) тут на форумі.
Ответ дляNatalia505
Якщо ви хоч трохи товаришуєте з власною головою, то маєте розуміти хто відповідає за ротацію і військові дії. Ідіть помийте посуд, більше толку.
Хто б не відповідав, ваша участь не завадить. Все корисніше ніж усі ці урапатріотичні маніпалюційні висери
Samocvetik-0611• 13 августа 2024
Девочка сейчас идет схватка двух сверхдержав.
Украина и США решают судьбу рашки, в США есть круги которые хотят сохранить власть путина и этого режима. Мы не хотим сохранять власть ублюдков нам нужно лояльная власть в Москве.
Россия это периферия Украины, Зеленский мировой геополитический игрок.
Он двигает фигуры на большой шахматной доске
Ответ дляlyudai
А ще знаєте, мені це нагадало типово рашистське: нам_всєво_нє_гаварят. Невже думають, що наші всі теж з телевізором замість голови, що отримуємо інфу тільки з одного джерела і вже в переробленому вигляді?
Невже дюдей життя нічому не вчить? Не можна нікого ідеалізувати.
Ответ дляOl-a
Вот видите, нашли отговорку и притянули ’ мою работу’ ( уже смешно даже), а тему создать 1 минута. Если вас что-то тревожит и вы хотели массу вещей обговорить других, реально хотели. У вас есть минуты и час на просто посты вот тут и в других темах, но нет минуты на создание темы, всегда проще обвинить кого- то, кто-то не делает тем, которые вы бы хотели.
Но вы больше будете обговаривать личность , на это время есть, чем обговаривать ваше ’ зовсім замовчуються і зафукуються дійсні наявні проблеми’.
Ответ дляSamocvetik-0611
Краще би він порухав деяких людей в деяких дуже серйозних структурах. Набагато більше користі було б
Ответ дляOl-a
Своїх? А хто вони свої? Ті хто мого чоловіка примусово в буса запхав, щоб самим на передку не опинитися(поліціянти та тцк, молоді, навчені лоби, яким місце на передку)? Чи може ті, хто краде мільйонами допоки мільйони гинуть? Чи ті що за кордоном на соціалі сидять і бояться, що війна спиниться і халява закінчиться? Русня-ворог, факт. Але і у власній країні повно мразот, що заробляють на цій війні і топлять за продовження війни заради власної вигоди.
Чи ті, хто не може розібратися зі своїм не ресурсним станом і звинувачує усіх.
За мразоту, дякую. Сподіваюся, вам полегшує. Хоча звісно ні. Бо тут треба йти до спеціаліста вже.
fox with matches• 13 августа 2024
а шо там з Донецькою областю? Скільки втратили людей та територій? Хоча на ці територіі мені особисто вже чхати, бо йде договорняк та вбивства з обох сторін під чітким керівництвом заінтересованих третіх сторін?
Ответ дляTammy21
Дивна подяка, але най буде. Чомусь же Ви себе причетною до вищеперерахованого відчули.
fox with matches• 13 августа 2024
Міненерго - зам міністра -невже поза спиною зеленого Галущенка, що витворяє? Курськ кажете, ню-ню, рибки гуппі
Ответ дляfox with matches
Ну вот посчитайте , Раха заняла за весь год меньше территории Донбасса , чем Украина за неделю и Раха с гораздо большими потерями 😉