40ка• 13 августа 2024

Латинська і гнучкість мислення

Вчора у мене був допис про справді зайвий предмет.
Взагалі вчитися люблю, все нормально.
Але... То ж згаяний час.
Краще б на англійську більше годин.
Але я потім отримувала вищу освіту і там теж була латинська))
Тому я просто повторила раніше вивчене.
А взагалі, то в людей буває часто ригідність мислення.
Особливо, у різних старих професорів, які живуть минулим, у якому латинська була дуже потрібна. Коли дерева були високими...
У вас мислення гнучке?
Результат:
вже голосів: 10
4 (40%) Так, люблю все нове
4 (40%) 50/50, люблю традиції, але...
2 (20%) Я за вічне, перевірене...
Elena755• 13 августа 2024
Согласна. Тоже не пойму, зачем медиков и юристов этим качают. Для международного общения - английский.
Салт• 13 августа 2024
В мене син хотів брати латинську як факультативний предмет. Але там розклад не дозволив.

Йому було цікаво. Мені б теж було. Але ми обидва любимо різні лінгвістичні заморочки.
mavka.cy• 13 августа 2024
А коли латинська була прям дуже потрібна? Це яким таким минулим ваші професори живуть, скільки їм років?
автор 40ка • 13 августа 2024
Ответ дляСалт

Я теж.
В основному, англійські
А латинська...
автор 40ка • 13 августа 2024
Ответ дляElena755
Щоб студент заї..ся
Пробачте
Elena755• 13 августа 2024
Ответ для40ка
Щоб студент заї..ся
Пробачте
Я так и думаю) Там и так программа тяжелая. Еще и ненужными предметами забивают программу.