Мания-Величия• 13 августа 2024
Скільки часу ваші багатодітні чоловіки оформлювали документи для виїзду
Добрий день.Поділіться інформацією будь ласка, дуже важливо.
Скільки днів зайняло оформити відстрочку по багатодітності.
Особливо цікавить хто виїхав вже.
Що на кордоні дивилися?
Особливо цікавить хто виїхав вже.
Що на кордоні дивилися?
Мания-Величия
• 13 августа 2024
Ми вже закордоном давно, ще задовго до війни виїхали.
Але тепер потрібно чоловіку до батьків, але виїхати потрібно назад , бо робота чекати не буде.
Він один працює у родині , тільки одна оренда , якщо в гривнях, 35 000, переживаю, якщо не випустять ,що робити, чи не їхати зовсім...
Мания-Величия
• 13 августа 2024
Ответ дляКрапипопка
Не терпиЦЦо?
??
Вам не ’терпицЦЦо ’ своїм чорним язиком потріпати?
Виїхали давно.
Чоловіку до стареньких батьків треба .
Виїхали давно.
Чоловіку до стареньких батьків треба .
Меня не звали• 13 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
Краще не ризикувати, ніколи нема гарантії, що він зможе повернутися
Херсон це Україна• 13 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
Я б радила не їхати..
Коленная ложечка• 13 августа 2024
Мой заехал в Украину в середине мая по очень важным делам. Смог вернуться к нам только в конце июля. Ты им хоть мытьём, хоть катаньем((( льгота есть, а оформить её быстро, не реально(((
Бабулька• 13 августа 2024
Недавно женщина говорила,что уже 2 месяца не оформляют мужу отсрочку. Киев. 3 детей
Бабулька• 13 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
??
Виїхали давно.
Чоловіку до стареньких батьків треба .
Виїхали давно.
Чоловіку до стареньких батьків треба .
Лучше ехать Вам. Муж пусть работает. В тцк то еще веселье. Муж недавно обновлял данные. Быстро не будет.