Знаю бакси• Изменено 13 августа 2024

Після лікування зуба (канали) почала боліти кістка на обличчі

Там була кіста
І вона є
Лікування каналів не допомогло
Але ж до лікування в мене кістка на обличчі не боліла
Мейк-ап форева• 13 августа 2024
мрт сделайте

Мать драконов• 13 августа 2024
Щелепно лицевий лікар стоматолог треба, кт зробіть, знімок щелепи може не дочистили, або заділи нерв щелепно лицевий!
автор Знаю бакси • 13 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Канали ідеально проліковані
Вже ходила з цим до стоматологів
Ніхто не бачить проблему
Але кіста (запалення є)
Ця біль в кості зʼявилась прям в той самий день як полікували канали(
І за межі канала вийшов пломбовочний матеріал
Мать драконов• 13 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Канали ідеально проліковані
Вже ходила з цим до стоматологів
Ніхто не бачить проблему
Але кіста (запалення є)
І що вони не бачуть проблему? Ми ж не лікарі тут(
Не рахую, а вважаю• 13 августа 2024
Если вышел пломбировочный материал, то надо переделывать. Иначе привет, гаймориты, синуситы.
Сорока-ворона• 14 августа 2024
В мене саме так було. Кістка болюча на дотик роками. Видалила всі ті зуби - видохнула. Зараз дуже прискипливо доглядаю за імплантами.
автор Знаю бакси • 14 августа 2024
Ответ дляСорока-ворона
Після видалення зуба - продовжує боліти кістка?

Сорока-ворона• 14 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Ні, пройшло за два дні. Тобто причина була точно в зубах з інфекцією. Якби хось боліло, імплантація була б під питанням.