Перемелица• Изменено 13 августа 2024

Вы бы продолжали занятия с автоинструктором в таком случае?

Занимаюсь сейчас с частным автоинструктором (не автошкола). То нормальный, то в него вселяется бес.
Там, где моя ошибка действительно заслуживает острой критики, может спокойно сделать замечание, а за пустячную ошибку может наорать. Причём использует ненормативную лексику. Не меня материт, но бляхает. Психует в такие моменты, дергает за руль.
Как для частного инструктора (он в автошколах не работает давно) очень странное поведение.
Вы бы продолжали с таким?
На вас орал инструктор?
автор Перемелица • 14 августа 2024
Ответ дляМороженная курица
ну отож
мужлан такой просто

я хоть после 22 года сама начала больше материться. Но не на работе же :) (для него уроки ведь работа)
Да, а с виду и не скажешь.
Такой милый молодой мужчина (лет 35 максимум), лицо божьего одуванчика.

Танго утрьох• 14 августа 2024
Якщо ненормативна лексика, нафіг. Він має бути спроможним навчити саме вас, це ж індивідуальне заняття.
Усміхайлик• 14 августа 2024
Я навчаюсь в автошколі. Інструктор у мене був більш менш ок, але постійно хапався за руль, постійно зауваження, постійно нога на газі чи тормозі, постійно нерви, хоч і без прямих образ. Так, моя реакція не така швидка, так інколи машинам позаду треба призупинитись і почекати, щоб я трохи роздуплилась. Проте, не так критично, реально. І просто фарт, у нього сталась певна перерва і я не захотіла чекати його, пішла до іншого. Поки для мене це небо і земля. Я хоч можу кайфонути від їзди більш менш. У нового інструктора нема таких скарг до мене, є більше шансів самій орієнтуватись на маневрах. Ну чому я не змінила його одразу як задумалась про це. Реально ходила до першого інструктора як на стрес-тест. Зараз більш менш спокійно себе почуваю за кермом, бо ніхто не психує
Volnat• 14 августа 2024
звісно міняйте, дорога і так стрес, а тут псих ще поряд