Я_не_аноним_100%• 14 августа 2024
Вот в последнее время вижу в разных поликлиниках
И больницах иконы, при чем везде - на входе, в кабинетах врачей и даже в операционной.
Это же больница , а не церковь, к чему там иконы вообще?!
Люди же туда идут лечиться, а не молиться.
Не понимаю.
Ща как дам• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Портрет Зеленского - вот это реально тяжёлый случай
вот да, если бы там был портрет Зели, я бы точно от такого врача бежала)) была у меня кардиолог, которая мне советовала слушать Арестовича)))
Ща как дам• 14 августа 2024
Ответ дляHomom
Это во время сложных операций несут портрет президента .
и к ране прикладывают?
Я_не_аноним_100%
• 14 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
Слушать Арестовича в качестве лечения болезней сердца?
М-да.
Ответ дляTammy21
Привіт!) Я пам´ятаю що ви віруюча. Дякую за відповідь. Але чи не вважаєте ви, що люди, які не вірять можуть мати право на світський прийом у лікаря?
Їхнє право закінчується там, де починається право іншого. Вони завжди можуть відмовитись від послуг віруючого лікаря, а не вимагати від віруючої людини не молитись.
Ответ дляSvitlo_
В нас є гарантована свобода совісті. Він же не просить доплатити йому за молитви. Він не порушує жодну посадову інструкцію.
Ну, так. Але це ж працюю лише з канонічно прийнятними релігіями. І я впевнена, що якщо лікар буде сатанізм сповідати, то він довго не пропрацює. Чому так?
оксюморон• 14 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Я оберу іншого лікаря. Все просто.
А если этот лучший или единственный?
Ирина-bbd0• 14 августа 2024
У нас в одной из больниц прям мини-церковь на одном из этажей
Туда может родственники и больные ходят
Мне не нравится ибо ладаном тянет
Но кому-то может нужна такая поддержка
Туда может родственники и больные ходят
Мне не нравится ибо ладаном тянет
Но кому-то может нужна такая поддержка
Ответ дляTammy21
Ого) Яка несподівана і приємна відповідь)
Дуже серйозний квест знайти гарного лікаря, якщо ти реально хворий. І тоді найголовніше, щоб він гарно полікував, а ікони там чи збірка Кастанеди на поличці уже не так важливо. Так само було з гарними викладачами, коли ми малому шукали. У нас вчителька в дредах і татуйована наполовину. І супер спеціаліст.
оксюморон• 14 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Я не звернусь до лікаря, який відкрито проводить релігійні обряди іншої віри - навіть якщо він буде єдиним.
Поняла. Спасибо за ответ)