Щира українка• Изменено 15 августа 2024
Дочь мужа. Не жалею
Вот тут все говорят надо быть мудрее, добрее, принять ребенка, искать подход. Познакомилась с дочерью мужа, когда ей было 7 лет. До ее 10 еще более-менее общались. Но меня бесили ее высказывания в мой адрес, еще иногда передавала слова мамки. В общем, попросила я мужа ее к нам не приводить, а встречаться за пределами нашего дома. В итоге их встречи сошли на нет. Я ее не видела лет 15 и довольна. Не жалею, что так поступила. Почему я должна была прогибаться лишь потому, что я старше? Ей и ее маме это общение было нужнее, чем мне. Вот и вели бы себя достойно.
Сливочная пенка• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Папа бросил ее маь задолго до встречи со мной. А не в угоду новой письке. Но куриный мозг мамы все равно винил меня
Навіть якщо ви троль, а тим більше, якщо ні, ваша манера розмови огидна. Ви у мільйон раз гірше доньки чоловіка. Їй дорослі вклали у голову дурне, а ви доросла і настільки зла особа.
Фу
Щира українка
• 15 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Фу
Вона вже народила у 16, а мене її мамка шльондрою називада
І має вже 3 чи 4 чоловіка
Меряю от 0• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Так, я задоволена. Бо її мамка нею маніпулювала заради вигоди, і в неї не вийшло
Мова не про колишню, яка вас нервує, що була колись, а про те як повівся батько з дитиною.
Хоча батьком його і не можна називати після цього...
Тільки ви як мати, чому радієте незрозуміло
Чемодан-Вокзал-Майами• 15 августа 2024
Вы заведомо зная,что получите тут ушат помоев, создали тему, от нафига? Или это у Вас брачная игра такая, без унижения нет оргазма?
ДваДваВісім• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
І має вже 3 чи 4 чоловіка
Не завидуйте так откровенно
Обстановщица• 15 августа 2024
Ответ дляМеряю от 0
Удалено администрацией...
Кому-то и такие мужики в радость, вы ж видите
Щира українка
• 15 августа 2024
Ответ дляМеряю от 0
Бо та коза мене обзивала, і мою дитину. І в мени до неї через те пішла відраза, огида.
Сливочная пенка• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
І має вже 3 чи 4 чоловіка
Не ваше діло до них. Свій рот помийте з милом.
Щира українка
• 15 августа 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Мені все одно на таке. Просто хотіла показати, що не треба присмткатисяперед тим, хто цього не заслуговує. Є гарні визовані дітки, а є моральні уроди, і мені пофіг на їх вік і чому вони такі. Себе ображати не дам
ДваДваВісім• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Та видно как пофиг, 15 лет прошло, а вас все крутит
Меряю от 0• 15 августа 2024
Ответ дляОбстановщица
Фу бля.....
Але ж видно Бог гарно спарував)))
Щира українка
• 15 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
А ії чого було діло до мене і моєї дитини? Свій рот вона щось не стримувала
Успокойся_Успокойся• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Еще 10 раз напишите. Лучше детей воспитывайте
Автор, а навіщо ваша тема? Ось поясніть, будь ласка.
А краще не пояснюйте: все одно нічого цікавого не напишите.
15 років не спілкувалися з людиною. Навіщо тему створювати? про вас вже і думати забули. А вам мабуть аж кортить якусь гадість зробити.
Щира українка
• 15 августа 2024
Ответ дляДваДваВісім
Просто вона прийшла до нас просити гроші, от і згадала про все
Щира українка
• 15 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Забули? Прийшла просити грошей, бо її чоловік мало заробляє, а треба машина і права
Щира українка
• 15 августа 2024
Віколка, ви у мене в блоці. Мені можна, бо я почала це робити не перша, а у відповідь. Це захист, а не напад. А от вони мене ображали просто так, бо я у тата в житті з´явилася
Успокойся_Успокойся• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Вона прийшла до свого батька.
Ще невідомо, якою буде ваша дитина, коли виросте. Може і 35 років ваш син звернеться про допомогу.
Допомогти чи відмовити - це вже справа батьків. А ситуації бувають в житті різні.
Щира українка
• 15 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вона прийшла до свого батька.
Мій син до цього не має жодного відношення. Я його не вплутувала в їх інтриги. Бюджет у нас спільний, тому відмовили. Тим паче що вона зайшла і навіть не привіталася зі мною, наче я стіна. Чоловік таке ставлення до мене не стерпів
Inconvenient• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Тут сила силенна розлучених злостивих жінок. Звісно, вони будуть звинувачувати вас і виправдовувати своїх дітей і себе. Ви правильно зробили, як би ви добре до неї не ставилися, дівчинка все одно б дивилася на вас як на конкурентку своєї матусі і робила все для того, щоб зруйнувати вашу сім´ю. І ще й яких нервів вам ми це коштувало.
Щира українка
• 15 августа 2024
Ответ дляInconvenient
Та і робила. Наче дрібниці, але воно мене дратувало. Рощкидає речі мого сина, а я прибирай. Будила його навмисно, коли спав. Багато різних дрібниць
Бюст Березуцкого• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
А почему именно взрослые говнячие? По вашему нормально приходить и говорить ’ты моя служанка, уберешь’, и в таком духе. Я что, терпила в своем доме? Отправила говорить это тому, кто научил
дочь мужа очень хорошо вышла замуж, сейчас живем на берегу океана и получаем безлимитную стипендию
правда я плела косички , и нашла с ней общий язык. мне 43, объездили полмира с доней
ОбережнаЯ• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Нет. У нас есть сын. И я его воспитывала м уважении к отцу. А та относилась лишь как к кошельку, не любила его
И что из него выросло?)
ОбережнаЯ• 15 августа 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Это раскачка форума
Inconvenient• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Це ревнощі. На іншому форумі така ж жінка скаржилася на те, що донька від першого шлюбу мало не виколола очі її дитині ножицями. І таких випадків чимало. До речі, памятаю, як тут, на Порадниці, жінка писала про те, що вона змалечку виховувала доньку чоловіка (її мати поїхала за кордон), мила, годувала, ставилася як до рідної, а коли та вирісла, то сказала, що та їй ніхто, а чоловік її підтримав. Шкода було цю жінку, їй було вже під 40 років, і тут їй навіть не співчували ’добрі’ порадниці.
ОбережнаЯ• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Она ещё и наследство поделит
ОбережнаЯ• 15 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Ваш сын ее сводный братик
Одна_на_всей_планете• 15 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
А вы все живете на бабло богатого мужа? На океане, пол мира объездили.