Кудлата хмаринка• 04 марта в 23:39

Азербайджан привел войска в боевую готовность

Азербайджан привел войска в боевую готовность и перебросил их к границе с Ираном, — OC Media (https://oc-media.org/azerbaijani-troops-reportedly...)

Отпуска военных отменены, а на границе развернули системы защиты от дронов и низколетящих целей.

У Азербайджана общая с Ираном граница. Войска развернуты в целях защиты, а не нападения.

‼️Курдские силы из Ирака начали наземное наступление на Иран против исламского режима, — i24NEWS

Тысячи курдских бойцов перешли на иранскую территорию и заняли боевые позиции.
LudaSHS• 05 марта в 08:16
А новини з Пентагону? Боже де там їх аналітики ділися? Якісь специ.
Це що така новина.?

’Учорашній цікавий факт. CNN повідомила подробиці закритого брифінгу, проведеного Пентагоном для американських сенаторів.
І щось вони невеселі повиходили з того брифінгу (судячи з фотографій).

За інформацією CNN, Піт Гегсет і голова Об´єднаного комітету начальників штабів визнали перед сенаторами, що іранські шахеди становлять серйозну загрозу, і американська ППО не зможе перехопити їх усі.
Також вони сказали, що безпілотники створюють більшу проблему, ніж очікувалося, мовляв, літають вони низько та повільно (ну ми це якраз знаємо), збивати традиційним способом їх дорого, і ця специфіка для американських фахівців теж була неочевидна, пише CNN.
Плюс - запаси безпілотників в Ірані, плюс швидкість їх виробництва.’

Я к то кажуть - ДаНеужелі...
А Брифінг Керолайн Левіт з Білого дому- атас зовсім

Короче, час ,коли весь світ в боевой готовности, і до таких часів ніхто на був готовий.

зло помножується безкарністю. Безкарність - це паливо зла
LudaSHS• 05 марта в 08:21
А оце що роблять з Дата- центрами іранці, щось нове в історії війни, думаю ніхто не очікував і Безос ( який фінансував Трампа) , що такий вплив буде на амазон і бізнес , якщо Дата Центри рознесуть десь в Бахрейні.
The best offer• 05 марта в 08:27
Ответ дляLudaSHS
Так им всем уродам и надо, сидели с попкорном наблюдали как эти шахеды ежедневно, 4 года! сотнями лелят по украинцам, пусть теперь жрут и не обляпаются. Там уже куча шахедов с начинкой из раши(что-то они и не пикнули по этому поводу), значит рашка их передает Ирану, ну и отлично, меньше будет по украинцам лететь.
The best offer• 05 марта в 08:30
Ответ дляviter33
Нах це азерам потрібно
Хай на лодках через Каспій пливуть іранці
Скільки того Каспію
Они все пошуруют на рашу, через соседние страны, так жирик говорил. Пусть идут
viter33• 05 марта в 08:55
Ответ дляThe best offer
Супер
І хай там москалям ’аллах акбар’ влаштовують
viter33• 05 марта в 08:57
Ответ дляLudaSHS
Це що така новина.?

Я к то кажуть - ДаНеужелі...

Очікують, що війна - до вересня https://www.rbc.ua/rus/news/ssha-rozrahovuyut-shch...

Так що ’велосипеди - наше все’.
Про бензин забули, атмосферу не забруднюємо !
viter33• 05 марта в 09:03
Ответ дляLudaSHS
Війна 21 століття
Знищують не лише військові потужності, але й інфраструктуру : виробництва, енергетику, транспортні шляхи і хаби - все, що можуть ’дістати’. Якщо не знищать, то зроблять ’непридатним до використання’ (морські шляхи)

+ дешевих дронів Іран завжди може наклепати в десятки разів більше, ніж США/Захід - дорогущого ППО.
’Фініта ля комедія’
Incol• 05 марта в 09:06
Ответ дляLudaSHS
Це що така новина.?

Я к то кажуть - ДаНеужелі...

Ну чотири роки війни в України їх нічому не вчили, павіани напищені, шахеди збивати, які летять сотнями на міста, то не навчання учбові в пустелі проводити, а ще врахувуючи собівартість і скільки їх в Іранських підземеллях може бути.
Incol• 05 марта в 09:06
Ответ дляviter33

Так що ’велосипеди - наше все’.
Це точно, а у нас тільки один велик в сім´ї, треба подумати про другий, поки ажіотаж не почався.
viter33• 05 марта в 09:08
Ответ дляIncol
Зараз рижий розкаже, що всі проблеми в доблесної американської армії ’бо Байден все ППО на трильйон доларів віддав українцям’ (((
LudaSHS• 05 марта в 10:30
Ответ дляviter33
Війна 21 століття

’Фініта ля комедія’
І навіть по сусідам , які досі вважали, що вони нейтральні, в доміку і тд
Це для посиленню впливу на Трампа
Воронка війни розростається.
viter33• 05 марта в 10:34
Ответ дляLudaSHS
Це для посиленню впливу на Трампа
Воронка війни розростається.
Просто створюють загальний коллапс, щоб умовні ’сусіди’ тиснули на жидів та трампа, щоб останні закінчували війну

Дай Бог, щоб принаймі на Близькому Сході ( і ’спостерігачі’ в Європі) побачили, що ’в доміку’ відсидітися не вдасться, навіть якщо ти ’за мир’ або згоден здатися на будь-яких умовах (’какая разница’)
Світ глобалізувався(((
LudaSHS• 05 марта в 10:52
Ответ дляviter33

Світ глобалізувався(((
Так
Це інструмент впливу
LudaSHS• 05 марта в 11:00
Ответ дляIncol
Це не міліоними ракетами збивати то дешеве
Думали їх це обійде.
LudaSHS• 05 марта в 11:01
’Прекрасно’ все це(
❗️Азербайджан заявив про намір відповісти на атаку іранського ударного дрона «Араш-2», який вдарив по аеропорту Нахчивана, — повідомляє МЗС.
автор Триндичіха Байрактар • 05 марта в 11:10
Ответ дляLudaSHS
’Прекрасно’ все це(
Что удивительного? Азера союзники Израиля, так что персы пусть ловят ответку.
LudaSHS• 05 марта в 13:11
Ответ дляТриндичіха Байрактар
❗️Іран пригрозив атаками на ізраїльські посольства по всьому світу. Представник армії Аболфазл Шекарчі заявив, що дипломатичні установи Ізраїлю можуть стати «цілями №1».

За його словами, іранські балістичні ракети здатні досягати більшості країн Європи, а також потенційно долітати навіть до України.

Новини олна краще іншої